Menu

اخبار

مهمترین خبرها

پاکسازی شهر اهواز از پوسترهای انتخاباتی
06 خرداد 1396 11:32:00
  روز گذشته به همت شهرداری اهواز و با مشارکت مردمی جمعی از سازمانهای مردم نهاد در اقدامی نمادین دیوارها و جداول معابر نقاطی از کیانپارس از تبلیغات غیر مجاز و  انتخاباتی پاکسازی شد.      
گزارش تصویری نصب عرشه اصلی  تقاطع چندسطحی شهید بندر
01 خرداد 1396 11:39:00
  پس از نصب سگمنت های عملیات نصب عرشه اصلی تقاطع چندسطحی شهید بندر به همت مجریان پروژه مذکورآغاز و در حال انجام است و بزودی مابقی قطعات، نصب شده و عملیات تکمیلی پس از آن آغاز می شود
سیدخلف موسوی اعلام کرد: عزم جدی شهرداری اهواز جهت ساماندهی ضایعات ساختمانی
26 اردیبهشت 1396 15:21:00
  نشست بررسی موضوع جمع آوری نخاله های ساختمانی در شهر اهواز با حضور شهردار اهواز، مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان، مدیرکل اداره محیط زیست خوزستان و معاونین و مدیران مناطق شهرداری اهواز برگزار شد. در این دیدار&nb...
تقدیر رییس دادگاه انقلاب و شهردار اهواز از کمیسیون ماده 77
24 اردیبهشت 1396 14:36:00
  رییس دادگاه انقلاب و شهردار اهواز با پرسنل دبیرخانه کمیسیون ماده 77 دیدار کردند. به گزارش سایت شهرداری، ریاست دادگاه انقلاب اهواز و عضو کمیسیون ماده 77 قانون شهرداری و سید خلف موسوی شهردار  اهواز  ضمن د...
آغاز طرح ساماندهی بازارچه کوی ملت
24 اردیبهشت 1396 14:03:00
عملیات بهسازی و ساماندهی بازارچه فاز 4 کوی ملت در منطقه سه در دستور کاری معاونت خدمات شهری منطقه قرار گرفت .
کسب کاپ اخلاق و مقام چهارمی تیم تنیس روی میز کارکنان شهرداری اهواز
23 اردیبهشت 1396 13:10:00
تیم تنیس روی میز کارکنان شهرداری اهواز با شرکت در هفتمین دوره رقابتهای کارکنان شهرداری های کلانشهرها در رشته تنیس روی میز موفق به کسب مقام چهارم و کاپ اخلاق شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز ، تلاش تیم تنیس روی میز شهرد...

اخبار

ﺳﻪشنبه 12 بهمن 1395
تعداد بازدید: 58
تعداد نظرات: 0

حضور سازمان پارکها در کنفرانس بین المللی زبان، گویش و زبان شناسی

سومین کنفرانس بین المللی زبان ها، گویش ها و زبان شناسی در دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور 34 کشور خارجی در روز های پنج شنبه و جمعه 14 و 15 بهمن ماه و مصادف با سی و هشتمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز فاضلی دبیر کنفرانس بین المللی زبان، گویش و زبان شناسی،  هدف از برگزاری این کنفرانس را بررسی مسائل جاری زبان ها، گویش ها و چالش های پیش رو عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: تا کنون اندیشمندان و محققین 34 کشور جهان مانند فرانسه، کانادا، آمریکا، بلغارستان، رومانی آلمان،کویت، عراق، گرجستان،پاکستان، عمان، تایوان، الجزایر، آفریقای جنوبی، استرالیا و ... مقالاتی برای دبیرخانه این کنفرانس ارسال نموده اند.

وی بیان کرد: این کنفرانس با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز، فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی، بنیاد ایران شناسی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی، سازمان فرهنگ و مطالعات اسلامی، مرکز تحقیقات صدا و سیمای جمهوری اسلامی، دانشگاه بین المللی امام خمینی (رضوان الله)، دانشگاه مازندران و چندین دانشگاه دیگر کشور به مدت دو روز در دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی برگزار می شود.

در ادامه مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اهواز نیز گفت: برپایی کنفرانس های اینچنینی، باعث اشاعه فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی در سراسر جهان خواهد شد، که علاوه بر آشنایی دانشمندان سایر کشور ها با فرهنگ و تمدن ایران اسلامی باعث ایجاد تعامل نزدیک با سایر کشور های جهان و ایجاد ارتباط نزدیک با ملل جهان خواهد شد.

لازم به ذکر است به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز غرفه ای جهت آشنایی مهمانان داخلی و خارجی با گونه های گیاهی استان خوزستان برپا خواهد شد و کارکنان این سازمان نیز برای پرسش و پاسخ و آشنایی هر چه بیشتر مهمانان عزیز حضور پیدا خواهند کرد.   

گروه: سازمان پارک ها و فضای سبز
نویسنده خبر: م. معصومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها