Menu

اخبار

مهمترین خبرها

آتش سوزی در محل دفن زباله ها در صفیره
05 مرداد 1396 14:11:00
    معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: قبل از ظهر امروز در محل بخش قدیمی سایت دفن زباله ها در منطقه صفیره واقع جاده اهواز_ماهشهر آتش سوزی اتفاق افتاد که در پی این حادثه ۲۰ دستگاه ماشین آتش نشانی از سازمان آتش ...
عالیپور از ارتقاء مبلمان شهری در پارکهای سطح منطقه دو خبر داد
04 مرداد 1396 11:02:00
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو عملیات نصب نیمکت و سطل زباله در پارکهای سطح منطقه در حال انجام است.  مدیر منطقه دو با اشاره به اینکه عناصر مبلمان شهری تأثیر اساسی در مناسب‌سازی فضاهای شهری و احساس...
فراخوان ثبت نام خودروهای حمل ضایعات در منطقه 3
04 مرداد 1396 10:46:00
مدیر منطقه سه اهواز از ادامه طرح ساماندهی به معضلات نخاله های ساختمانی  و نصب اطلاعیه و فراخوان ثبت نام کامیونت های حمل نخاله در سطح منطقه خبر داد.
 جشنهای «آفتاب مهربانی» به مناسبت دهه کرامت
04 مرداد 1396 10:32:00
  به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) از سوی معاونت اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری اهواز جشنهایی با عنوان «آفتاب مهربانی» در مناطق هشتگانه برگزار می شود. به گزارش سایت شهرداری...
اجرای عملیات لوله گذاری برای آبیاری فضای سبز کوی سادات
04 مرداد 1396 09:25:00
سرپرست منطقه شش از اجرای عملیات لوله گذاری جهت آبیاری فضای سبز کوی سادات خبر داد. به گزارش واحد خبر روابط عمومی منطقه شش شهرداری اهواز ، سید صاحب موسوی گفت: بی تردید فضای سبز به عنوان یکی از موثرترین پدیده های محیط زیست...
سید خلف موسوی: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مهم ترین دغدغه مدیران شهرداری است
03 مرداد 1396 13:26:00
    جلسه کمیته درآمدی شهردار اهواز  به ریاست سیدخلف موسوی و معاونین و مدیران مناطق برگزار شد. در ابتدای این جلسه شهردار اهواز، موضوع تحقق درِآمدها را از مهمترین دغدغه های شهرداری ها در سراسر کشور عنوان ک...

اخبار

چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396
تعداد بازدید: 64
تعداد نظرات: 0

آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان

آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
شهرداری منطقه سه اهواز صبح امروز میزبان مدیر کل محیط زیست استان ، مهندس لاهیجان زاده و هئیت همراه بود .

  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه ، علیرضا عالیپور مدیر منطقه صبح امروز با دعوت از مدیر کل محیط زیست استان و هئیت همراه و همچنین با حضور معاونین و مسئولین تحت امر خود از مجموعه پارک شهروند و بخش های مختلف آن بازدید میدانی به عمل آورد .

این بازدید با هدف آغاز همکاری شهرداری و اداره کل محیط زیست استان به منظور رونق و شکل گیری هرچه مطلوب تر پارک جنگلی شهروند صورت گرفت .
عالیپور مدیر منطقه سه با حضور و بازدید از محل احداث موزه حیات وحش و همچنین محل حفاظت شده جنگلی برای گونه در حال انقراض گوزن زرد در استان که در محل پارک شهروند تعبیه و جانمایی شده است ادامه داد:از آنجا که مسائل زیست محیطی در جوامع امروزی بسیار مورد اهمیت واقع شده است و فعالیت شهرداری ها تا حدودی همپوشانی با مسائل طبیعی و زیست محیطی دارند امیداواریم تا بتوانیم با آغاز همکاری مشترک با اداره محیط زیست در رونق چهره شهری و رسیدگی به فضای سبز شهری و همچنین احداث مکان های بکر و جنگل مانند، از جمله بزرگترین پارک جنگلی اهواز ُ(پارک شهروند) برای شهروندان و تبدیل آن به جاذبه گردشگری نه تنها برای شهروندان اهواز و خوزستانی بلکه برای تمامی علاقمندان از سراسر کشور باشیم .
عالیپور با حضور و دعوت از مدیر کل محیط زیست برای بازدید از محل باغ موزه دفاع مقدس ، نهالستان پارک شهروند و ایستگاه پمپاژ آب خام پارک شهروندکه در دست اجراء توسط شهرداری منطقه سه می باشد افزود:همکاری و همبستگی شهرداری و اداره محیط زیست می تواند در بهبود وضعیت و رونق توریستی این ظرفیت عظیم در استان باشد .
مدیر منطقه با حضور در نهالستان پارک شهروند و معرفی گونه های گیاهی و مثمر موجود برای بهره گیری در سطح شهر و پرهیز از کشت تک گونه ای گیاهان از مهندس لاهیجان زاده درخواست همکاری مشترک در تقویت ظرفیت نهالستان شهرداری نمود.
در پایان این جلسه مشترک که با صرف صبحانه کاری به میزبانی شهرداری منطقه سه برگزار شد. برنامه ریزی های لازم در خصوص همکاری مشترک فی مابین اداره کل محیط زیست استان و شهرداری برای توسعه و تقویت پتانسیل پارک شهروند صورت پذیرفت که انشالله با پیگیری و همدلی طرفین اجرائی خواهند شد.
برنامه ریزی های لازم در خصوص همکاری مشترک فی مابین اداره کل محیط زیست استان و شهرداری برای توسعه و تقویت پتانسیل پراک شهروند صورت پذیرفت که با پیگیری و همدلی هر دو طرف اجرائی خواهند شد.
لازم بذکر است در مجموعه پارک شهروند مکان های گردشگری ، آموزشی و تفریحی از جمله باغ موزه دفاع مقدس ، مرکز نجوم استان ، پارک ایران گردی ،پارک بانوان ، پارک حیات وحش گونه های نادر ، موجود است و هم اکنون شهرداری منطقه سه در حال برنامه ریزی برای احداث بزرگترین تپه تفریحی مرتفع در استان در این منطقه می باشد.
گروه: شهرداری منطقه سه
نویسنده خبر: س. دیلمی
تصاویر
 • آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
 • آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
 • آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
 • آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
 • آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
 • آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
 • آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
 • آغاز همکاری شهرداری منطقه سه اهواز و اداره محیط زیست استان
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها