Menu

اخبار

مهمترین خبرها

انتصابات جدید در شهرداری اهواز
29 شهریور 1396 01:00:00
     طی احکامی جداگانه از سوی محمد عتاب اهوازی سرپرست شهرداری اهواز،  آقایان علیرضا عالیپور به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری، محمد صفری بعنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصادی، مجتبی یوسفی بعنوان سرپرست ...
فعالیتهای شهرداری اهواز همزمان با فرارسیدن ایام محرم و هفته دفاع مقدس
28 شهریور 1396 14:48:00
  شهرداری اهواز همزمان با فرارسیدن ایام محرم و عاشورای حسینی و هفته دفاع مقدس  تبلیغات محیطی خود را در سطح شهر اهواز آغاز کرد.   مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز با اعلام این مطلب ...
 سرپرست شهرداری اهواز در دیدار با خانواده شهید مراداسکندری: برای حل مشکلات، چاره ای جز کار جهادی نداریم
27 شهریور 1396 22:56:00
   محمد عتاب اهوازی سرپرست شهرداری اهواز به همراه جمعی از مدیران شهرداری اهواز در منزل شهید محمود مراد اسکندری از شهدای مدافع حرم حضور یافت و به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد. در این دیدار سرپرست شهرداری ...
طرح پاکسازی شهری در منطقه سه در حال اجراست.
25 شهریور 1396 10:12:00
شهرداری منطقه سه اهواز از پاکسازی و جمع آوری گسترده زباله و نخاله در سطح معابر و محلات منطقه خبرداد.
اجرای عملیات  لوله گذاری آب های سطحی در منطقه یک
25 شهریور 1396 10:05:00
عملیات لوله گذاری آب های سطحی در هسته مرکزی شهر در حال اجرا است.  بنابر گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك بابک محمدی اوندی مدیر منطقه گفت: در این پروژه تمامی جوی های رو باز خیابان  طالقانی  شرقی لوله گذا...
عملیات طراحی و اجرای فضای سبز در ساحل کارون
25 شهریور 1396 08:42:00
محمد رضا فکوریان مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از اجرای 20 هزار متر مربع فضای سبز در سطح منطقه 2 شهرداری اهواز خبر داد.

اخبار

ﺳﻪشنبه 20 تیر 1396
تعداد بازدید: 107
تعداد نظرات: 0

اتوبوس های درونشهری اهواز پرده دار میشوند

اتوبوس های درونشهری اهواز پرده دار میشوند
به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) : اتوبوس های ناوگان درونشهری اهواز که فاقد پرده می باشند ، پرده دار میشوند.

مدیر اداره روابط عمومی این سازمان گفت : با توجه به گرمای شدید و شرایط جوی نامناسب در اهواز کلیه اتوبوس های شهری به پرده مجهز می شوند.

 محمد نصیری فر تصریح کرد : در چند روز گذشته شهروندان با تماس از طریق روابط عمومی سازمان درخواست نصب پرده برای اتوبوس ها را داشتند که پس از انتقال این مطلب مورد استقبال مدیرعامل سازمان جناب حسینی زاده قرار گرفت.

وی افزود : برنامه ریزی لازم جهت نصب پرده انجام شده است و در کلیه اتوبوسهای سازمان در مدت زمان معین 20 روزه پرده نصب خواهد شد که به این ترتیب در اتوبوس های کولر دار از هدر رفتن سرما و در اتوبوس های بدون کولر از نفوذ گرمای بیشتر جلوگیری میکند.
نصیری فر با اشاره به کیفیت و دوام پرده ها خاطرنشان کرد : جنس پارچه پرده ها با توجه به شدت اشعه و تابش نور خورشید و همچنین رنگ پرده ها بر اساس رنگ اتوبوس انتخاب می شود.
وی به میزان اهمیت رضایتمندی شهروندان برای مدیریت سازمان اشاره کرد و گفت : این اقدامات در راستای افزایش رضایت مندی و تکریم شهروندان محترم صورت می پذیرد و تلاش می کنیم درخواست های بحق مردم نجیب اهواز در کمترین زمان ممکن تحقق یابند.
گروه: سازمان اتوبوسرانی
نویسنده خبر: احمد جزايري
تصاویر
  • اتوبوس های درونشهری اهواز پرده دار میشوند
  • اتوبوس های درونشهری اهواز پرده دار میشوند
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها