Menu

اخبار

مهمترین خبرها

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز : 40 منزل مسکونی نا امن در اهواز تخلیه و تخریب شد
28 آبان 1396 17:17:00
 معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: تاکنون بیش از 40 واحد مسکونی در خیابان چهار خالدی این کلانشهر تخلیه شده که از صبح امروز عملیات تخریب آنها نیز آغاز شده است. علیرضا عالیپور درخصوص وظایف شهرداری در مواجهه با سکون...
عالیپور در بازدید از باغ گیاه شناسی بوتانیک خبر داد: آغاز بکار طرح تنوع بخشی به فضای سبز شهر اهواز
27 آبان 1396 09:39:00
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز از باغ گیاه شناسی بوتانیک بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری علیرضا عالیپور در حاشیه این بازدید با بیان این مطلب که هدف از ایجاد باغ گیاهشناسی بوتانیک ایجاد یک نمایشگاه دائ...
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز: منازل "تپه‌های کارون" اهواز، یک قتلگاه انسانی بالقوه‌اند
25 آبان 1396 00:33:00
   معاون خدمات شهری شهرداری اهواز ضمن هشدار نسبت به وضعیت خطرناک منازل در محدوده حادثه شب گذشته ریزش کوه در بلوار نواب گفت: در واقع منازل مشرف به تپه‌های کارون در منطقه 7 شهرداری اهواز، یک قتلگاه انسانی با...
معاون فنی عمرانی شهرداری اهواز: تکمیل رینگ پل ششم نقش چشمگیری در کاهش ترافیک شهر دارد
24 آبان 1396 15:24:00
    معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز در خصوص اجرای پروژه های شهری و احداث مسیر محدوده ورزشگاه برق منطقه ای گفت: این پروژه به دلیل عبور از اراضی سازمان آب و برق و اراضی کشاورزی برای مدتی متوقف شده بود که با...
عالیپور:   اعزام گروه مدیریت بحران به همراه 9 تن خرما و آذوقه به کرمانشاه
24 آبان 1396 11:16:00
   گروه مدیریت بحران شهرداری اهواز به کرمانشاه اعزام شد. معاون خدمات شهری شهرداری و جانشین ستاد مدیریت بحران اهواز با اشاره به این مطلب، از ارسال محموله ای حاوی 9 تن خرما و سایر مواد غذایی به زلزله زدگان غرب...
سقوط سنگ از کوه در منبع آب حادثه آفرید.
23 آبان 1396 22:21:00
سقوط سنگ از کوه در منبع آب حادثه آفرید. به گزارش سایت شهرداری اهواز سقوط سنگ از کوه در خیابان یک طباطبایی واقع در کوی منبع آب به خانه ای مسکونی آسیب رساند .  برپایه این گزارش پس از این حادثه با حضور سریع و به...

اخبار

چهارشنبه 22 شهریور 1396
تعداد بازدید: 221
تعداد نظرات: 0

ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا

ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا

   محمد عتاب اهوازی سرپرست شهرداری اهواز به همراه مهران باباپور نایب رییس شورای اسلامی شهر و تنی چند از معاونین و مدیران شهرداری به دیدار خانواده شهید داوود نریمیسا از شهدای مدافع حرم رفتند و به مقام این شهید والامقام ادای احترام کردند.

سرپرست شهرداری اهواز در این دیدار با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، گفت: امروز آمده ایم تا به یکی از این خانواده های شهید که ولی نعمتان ما هستند گزارش بدهیم. در این دو هفته از شروع کار شورای شهر، اداره ی امور شهر به جوانان انقلابی سپرده شده و ما شبانه روز در حال کار هستیم و علیرغم مشکلات بسیار چشم به دعای خیر خانواده های شهدا داریم. خانواده هایی که نزد خداوند مقام والایی دارند و دعای آنها پشتوانه ی ماست.

محمد عتاب اهوازی به خاطرات خود از شهید داوود نریمیسا اشاره کرد  و گفت: شهید داوود نریمیسا و شهید مصطفی خلیلی همیشه با هم بودند و همزمان در دو گردان با هم تمرین می کردند و علاوه بر این سختی و فشار زیادی را بر خود وارد می کردند که هر چه سریعتر اعزام شوند و در نهایت پاداش خود را با شهادت گرفتند.

سرپرست شهرداری اهواز به اهتمام این دوره مدیریت شهری به تداوم فرهنگ شهدا اشاره کرد و گفت: ما برنامه های متعددی در این خصوص داریم که فضاسازی ویژه جهت شهدا در سطح شهر، نامگذاری معابر و خیابانها، اجرای طرح آبروی محله در مناطق محل سکونت شهدا، بهسازی قطعه ی شهدای مدافع حرم در گلزار شهدا، حمایت از مراسم یادمان شهدا و انتشار کتاب با موضوع زندگی شهدا و ساخت مستند بخشی از این اقدامات هستند.

سپس نائب رییس شورای شهر با اشاره به آرمانهای بلند شهدای مدافع حرم اظهار داشت: مسیر این شهدای گرانقدر تداوم راه شهدای صدر اسلام، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است و این راه دفاع از حریم ولایت و اهل بیت(س) است.

مهران باباپورادامه داد: از طرف منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر اهواز وظیفه داشتیم به جهت عرض ادب و طلب دعای خیر خدمت خانواده های شهید برسیم، هر چند نه شهیدان نه خانواده های معززشهدا هیچ توقع و چشم داشتی نداشته و ندارند.

وی افزود: سرپرست شهرداری اهواز و اعضای شورای شهر خودشان را خادم مردم و شهدا می دانند و امیدوارم عملکردمان به گونه ای نباشد که در روز قیامت شرمنده ی شهدا بشویم.

باباپور در پایان از طرف شورای اسلامی شهر اهواز اعلام آمادگی کرد: در راستای حفظ نام و خاطره ی شهدا از هرگونه تلاشی دریغ نکنند.

در این دیدار پدر شهید نریمیسا با تبریک آغاز به کار شورای اسلامی پنجم و تشکر از حضور مدیران شهرداری اظهار داشت: حفظ نظام جمهوری اسلامی مهمترین اولویت کشور ماست، نظامی که در راه اعتلای آن سختی های زیادی کشیده شده و خونهای بهترین فرزندان این مرز و بوم این نهال را آبیاری کرده تا هم اکنون به نظامی قدرتمند تبدیل شده است.

وی افزود: یکی از راههای حفظ این نظام مقدس خدمت صادقانه مسئولین به ملت است و مسئولین نیز در برابر مردم سعه صدر داشته باشند و انتقادات را بپذیرند و این یکی از مهمترین انتظارات رهبر معظم انقلاب از کلیه ی مسئولین است

پدر شهید نریمیسا با اشاره به توطئه های دشمنان گفت: باید با هوشیاری پشت سر مقام معظم رهبری، متحد باشیم تا در نهایت این انقلاب را به صاحب اصلی یعنی امام زمان(عج) تحویل دهیم.

وی  خاطرنشان کرد: انسان با طی مراتبی و با عنایت خاص پروردگار می تواند در زمان حیات خود به مقام بلند شهادت نائل شود.

پدر شهید داوود نریمیسا به لزوم حفظ یاد و خاطره شهدا اشاره کرد و گفت: شهدا احتیاجی به این مسائل ندارند بلکه ما و نسل امروز و فردای ما احتیاج به شناخت این قهرمانان داریم و یکی از راههای زنده نگاه داشتن یاد ایشان، فضاسازی در سطح شهر است.

در پایان این دیدار، با اهدای لوح یادبودی از مقام خانواده ی شهید داوود نریمیسا تجلیل شد.

 

 

 

 

 

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل, سازمان فرهنگی ورزشی
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
  • ادای احترام سرپرست شهرداری اهواز به خانواده شهید داوود نریمیسا
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها