Menu

اخبار

مهمترین خبرها

چهارمین هفته از طرح خدمت رسانی ویژه به محلات شهر اجرا شد
23 آذر 1396 14:39:00
  صبح امروز چهارمین هفته از طرح خدمت رسانی به محلات شهر اهواز تحت شعار خدمت جهادی با نظارت کتانباف شهردار اهواز اجرا شد. شهردار اهواز در خصوص فعالیتهای صورت گرفته در چهارمین هفته اجرای طرح در محلات مختلف شهر گفت: &...
بازدید شهردار اهواز از پروژه پارکینگ طبقاتی طالقانی و پروژه پل کوی گلف
22 آذر 1396 13:50:00
منصور کتانباف شهردار اهواز به همراه تنی چند از مدیران شهرداری از پروژه پارکینگ طبقاتی طالقانی  و  پروژه پل کوی گلف و مسیر کوی ولایت به کوی رمضان بازدید و درجریان آخرین وضعیت این  پروژه ها قرار گرفت. در حا...
بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر ومعاون شهردار از مراکز فرهنگی شهرداری تبریز
22 آذر 1396 12:56:00
اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اهواز به همراه امیر آهن جان معاون امور اجتماعی وفرهنگی شهردار اهواز از مراکز فرهنگی شهر تبریز بازدید به عمل آوردند. به گزارش سایت شهرداری اهواز سه شنبه 21 آذرماه اعضای کمیسیون فره...
شهردار اهواز: ایجاد بازارچه ها موجب رونق اقتصادی شهر می شود
22 آذر 1396 08:44:00
صبح امروز شهردار اهواز از به همراه معاون خدمات شهری و شهردار منطقه 5 از پروژه ساماندهی بازار روز و پارک خیابان گلبهار پردیس دیدن کرد. کتانباف در این بازدید گفت: یکی از راهکارهای برون رفت از پدیده دستفروشی، ایجاد بازار...
شهردار اهواز در شورای اداری شهرستان اهواز: با همکاری همه دستگاه ها می توانیم مشکلات اهواز را حل کنیم
21 آذر 1396 15:18:00
شورای اداری شهرستان اهواز با حضور خون میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز، کتانباف شهردار اهواز و فلسفی رییس شورای اسلامی شهر و مسئولین شهری و استانی برگزار شد. در این جلسه شهردار اهواز طی گزارشی به تبیین وضعیت موجود...
دستگاه TBM قطار شهری در ایستگاه ساعت به کار افتاد
21 آذر 1396 15:00:00
شهردار اهواز در خصوص آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی  پروژه قطار شهری  گزارشی ارائه داد. منصور کتانباف ضمن اشاره به این مطلب که دستگاه TBM پس از یکسال عدم فعالیت آغاز بکار کرده در خصوص پیشرفت فیزیکی این پروژه طی روز...

اخبار

دوشنبه 17 مهر 1396
تعداد بازدید: 185
تعداد نظرات: 0

با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود

 با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود

   جلسه ی هماهنگی  شهرداری وشرکت آب و فاضلاب اهواز با حضور منصور کتانباف شهردار اهواز و فردوس کریمی مدیرعامل شرکت آبفای اهواز  به همراه معاونین دو مجموعه در خصوص معضلات فاضلاب شهر اهواز برگزار شد.

🔹منصور کتانباف در این جلسه اظهار داشت:
 برای نخستین بار بوده که جلسه ای با حضور همه مدیران سطح اول شرکت آبفا و شهرداری  در شهرداری تشکیل گردیده که این امر نشان از عزم و انگیزه طرفین برای رفع مشکلات موجود در زمینه ی فاضلاب و دفع آبهای سطحی و سایر موضوعات مرتبط مورد بررسی میباشد.
که بجاست در مرتبه نخست از اهتمام مدیریت شرکت آبفا  و حضور معاونین و‌مدیران آنها تقدیر شود.

🔹وی با تاکید بر اینکه انتظارات و توقعات شهروندان در خصوص آبگرفتگی ها و گرفتگی مجاری فاضلاب و سایر معضلاب به حق است، گفت: با توجه به اهمیت موضوع مقرر شد که هم شهرداری اهواز و هم شرکت آبفا، علاوه بر وظایف ذاتی خود ، در جهت رفع مشکلات تعامل داشته و بصورت مشترک اقدام کنند.

🔹شهردار اهواز با اشاره به مسائل مطرح شده در این جلسه اذعان داشت: اولویت نخست مطرح شده در این جلسه، شناسایی نقاط آبگیر در سطح شهر اهواز در هنگام بارندگی بود، ولی فوریت دار ترین مساله، ایمن سازی شبکه ی فاضلاب، منهول ها و جوی های روباز برای جلوگیری از سقوط و آسیب دیدگی شهروندان و نیز ایجاد پوشش مناسب برای جلوگیری از افتادن اشیای ریز و درشت و گرفتگی مجاری فاضلاب است.

🔹کتانباف در تشریح این موضوع گفت: بنا به اعلام مدیران شرکت آب و فاضلاب اهواز سالیانه بالغ بر 1000 درب منهول آسیب دیده یا به سرقت می رود که مقرر شد این نقص هر چه سریعتر برطرف شود.

🔹وی به دیگر مصوبات این جلسه اشاره کرد و گفت: مقرر شد شهرداری اهواز و شرکت آبفا در هر منطقه سه نقطه و جمعاً 24 نقطه ی آبگیر در سطح شهر شناسایی و اقدامات لازم را در راستای برطرف کردن نقاط ی آبگرفتگی این مناطق انجام دهند. ضمن آنکه مقرر شد به منظور تفکیک آب خام از آب شرب، تجهیزات لازم نصب شود و ایستگاههای پمپاژ برای مقابله با آبگرفتگی ناشی از بارندگی، سرویس شده و آماده به کار باشند.

🔹شهردار اهواز وعده داد: با مشارکت شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اهواز بزودی کل شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز پس از مدتها لایروبی خواهد شد.

🔹 وی ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از واحدهای صنعتی، تولیدی و آشپزخانه ها با رهاسازی پسماندها و چربی ها در فاضلاب باعث تشدید گرفتگی خطوط می شوند، اخطاریه های لازم به این واحدها توسط شهرداری ابلاغ می شود .

🔹کتانباف افزود: در این جلسه  مقرر شد آسفالت نوارهای حفاری که برای اصلاح شبکه فاضلاب انجام شده، هر چه سریعتر ترمیم شود. ضمن آنکه رفع بوی بد ایستگاههای پمپاژ فاضلاب و زیباسازی ایستگاهها از دیگر مصوبات این جلسه بود.

🔹شهردار اهواز در پایان اظهار امیدواری کرد با تعامل صورت پذیرفته میان شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اهواز مشکلات سالهای پیش در خصوص بارندگی  در اهواز بمیزان قابل توجهی کاهش یابد.
گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها