طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

جمع آوری ضایعات ساختمانی بطور مستمر در منطقه سه انجام می شود
26 دی 1396 11:16:00
شهرداری منطقه سه ،امورخدماتی را به منظور رسیدگی هرچه بیشتر به محلات سطح منطقه با اجرای نخاله برداری و پاکسازی آثار زوائد ساختمانی بطور مستمر به انجام می رساند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه ،مجتبی یوسفی مدیر م...
ارتقاء سیستم روشنایی پارک 42هکتاری
26 دی 1396 08:33:00
وضعیت روشنایی پارک 42هکتاری در حد مطلوب می باشد. سرپرست منطقه دو در این خصوص گفت: با توجه به اینکه پارک 42هکتاری از پارکهای مهم اهوار بشمار می آید، این منطقه به منظور زیباسازی و نیز ارتقای امنیت و آرامش روانی شهروندان، ...
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی: احتمال راه‌اندازی خط BRT و خرید ۵۰ اتوبوس برای اهواز در سال ۹۷
26 دی 1396 08:20:00
  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز از خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس در سال ۹۷ و همچنین راه‌اندازی خط BRT در سال آینده خبر داد. سید کوروش حسینی‌زاده  با بیان اینکه بر اساس فرمول‌های حمل و نقل و نیز تقاضا...
پیام تسلیت شهردار اهواز در پی حادثه دلخراش کشتی سانچی
25 دی 1396 10:08:00
شهردار اهواز در پی حادثه جانکاه و دردناک  غرق شدن کشتی سانچی،  جان باختن جمعی از دریانوردان غیور کشورمان  را تسلیت گفت. متن پیام شهردار اهواز به شرح ذیل است:             &nb...
اکران آثار هشتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار در اهواز
25 دی 1396 08:35:00
هشتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار با مشارکت معاونت و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز بهمن ماه در اهواز برگزار می شود.
تعمیر،تعویض قطعات و سرویس پمپ های آبشار رنگی پل هفتم اهواز آغاز شد
24 دی 1396 12:21:00
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی ، تعمیر،تعویض قطعات و سرویس پمپ های آبشار رنگی پل هفتم توسط این سازمان در حال انجام است. آبشار رنگين‌كمان كارون طولاني‌ترين آبشار مصنوعي در كشور است كه طول آن از يك‌سو...

اخبار

دوشنبه 04 دی 1396
تعداد بازدید: 119
تعداد نظرات: 0

بررسی بودجه معاونت حمل و نقل و ترافیک

بررسی بودجه معاونت حمل و نقل و ترافیک

به گزارش سایت شهرداری اهواز و به نقل از معاون حمل ونقل و ترافیک نشست روز گذشته به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک و با حضور معاونین مناطق هشتگانه شهرداری اهواز و سایر اعضا در سالن جلسات این معاونت، با موضوع بررسی بودجه سال 97 معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز برگزار شد.

 

معاون حمل و نقل و ترافیک در خصوص بودجه سال ۹۷ اظهار داشت:  اولویت با پروژه های نیمه تمام و در حال انجام است و مناطق هشتگانه می بایست بر اساس نیاز سنجی و قابلیت اجرایی بودن پروژه ها نسبت به تدوین بودجه پیشنهادی سال 97 اقدام نمایند.

 

وی افزود: در این نشست پس از بحث و بررسی در بودجه سال 97،  ، مصوب شد در هر منطقه حداقل دو محل جهت هوشمند سازی تقاطع ها در نظر گرفته شود.

 

دلف لویمی ادامه داد:  کارشناسان این معاونت موظفند به همراه معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه و یک نفر جوشکار فنی، كليه پل هاي عابر پياده موجود در سطح مناطق را از نظر فني مورد بازديد و بررسي قرار دهند.

 معاون حمل و نقل و ترافیک با تاکید بر اینکه  معاونين ترافيك مناطق باید نسبت به بررسي و اعلام محل هاي مورد نياز جهت احداث پل عابر پياده اقدام و اين معاونت را از نتيجه امر مطلع کنند گفت:  مناطق نیز موظفند نسبت به تشكيل بانك اطلاعاتي از تابلوهاي راهنماي مسير ، تجهيزات ترافيكي و همچنين نسبت به تهيه شناسنامه ترافيكي اقدام و به اين معاونت ارسال نمايند.

 

وی تصریح کرد:  مناطق باید نسبت به شستشوی تابلوها، تجهيزات ترافيكي و همچنين نسبت به تعويض و ترميم چراغ هاي چشمك زن و تجهيزات فرسوده سطح شهر، تا قبل از پايان سال جاري اقدام نمايند.

 

در پایان هر کدام از معاونین به بیان مشکلات مناطق خود پرداختند و میزان بودجه مورد نیاز برای رفع این مشکلات را اعلام کردند.

گروه: معاونت حمل و نقل و ترافیک
نویسنده خبر: ل صفی خانی
تصاویر
  • بررسی بودجه معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • بررسی بودجه معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • بررسی بودجه معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • بررسی بودجه معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • بررسی بودجه معاونت حمل و نقل و ترافیک
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها