شماره: 227820
1397/06/25
ارائه شیوه ها و راهکارهای مناسب جهت کسب منابع درآمدی پایدار
ارائه شیوه ها و راهکارهای مناسب جهت کسب منابع درآمدی پایدار

در خواست انجام طرح بررسی و ارائه شیوه ها و راهکارهای مناسب جهت کسب منابع پایدار درآمدی و بهبود وضعیت تامین مالی سازمان پارکها، بعد از تأیید معاونت خدمات شهری به معاونت برنامه ریزی شهرداری اهواز ارجاع شد.

  حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: رسالت اصلی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز برنامه‌ریزی، تحقیق، طراحی، نظارت، آموزش، توانمندسازی منابع انسانی و ارائه خدمات فنی و مهندسی مرتبط با حوزه فضای سبز می باشد؛ در نتیجه داشتن راهکارها و شیوه های مناسب جهت شناخت و کسب منابع درآمدی پایدار یک امر اجتناب ناپذیر و ضروری است.

وی داشتن منابع درآمدی پایدار را ضروری دانست و عنوان کرد: در حال حاضر یکی از مهمترین دغدغه‌های ذهنی مسئولان و مدیران ارشد سازمان پارکها جهت استاندارد سازی خدمات به شهروندان و ارتقای کیفی آن، تامین منابع مالی و اعتباری بوده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح ها بسیاری از مشکلات مالی و اعتباری موجود در فضای سبز رفع خواهد شد، تصریح کرد: در سالهای اخیر منابع درآمدی سازمان پارکها بیشتر به صورت سنتی و مبتنی بر الگوهای رایج تامین منابع مالی بوده است؛ لذا اجرای طرح شیوه ها و راهکارهای مناسب جهت کسب منابع پایدار درآمدی و بهبود وضعیت تامین مالی سازمان پارکها حیاتی و لازم الاجراست.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان ذکر کرد: امیدواریم با ارائه و تصویب این طرح زیرساخت‌های سازمان پارکها استوارتر و محکم‌تر شود زیرا کارهای خدماتی از جمله کارهای هزینه بر است که نیاز اولیه آن داشتن منابع مالی و اعتباری است.

حق انتشار محفوظ است ©