شماره: 230691
1397/07/08
برگزاری کارگروه کشاورزی مجمع عالی بسیج استان خوزستان
برگزاری کارگروه کشاورزی مجمع عالی بسیج استان خوزستان

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز کارگروه کشاورزی مجمع عالی بسیج استان با حضور مدیرعامل سازمان پارکها، رئیس و اعضای این کارگروه و اعضای سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه ولیعصر استان خوزستان در سالن جلسات سازمان پارکها برگزار شد. 

 رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: این کارگروه که از اساتید بازنشسته دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشجویان ممتاز و بسیجیان دانشکده کشاورزی شهید چمران تشکیل شده است، بمنظور همفکری و رایزنی جهت حل مشکلات فضای سبز شهری با امکانات موجود و ارائه راهکارهای مناسب در خصوص رفع بحران های شهری برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این کارگروه برای اولین بار در سازمان پارکها برگزار شده است، افزود: حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها از برگزاری جلسه ابراز خشنودی کرد و خواستار ادامه این جلسات و همفکری جهت رفع برخی از مشکلات فضای سبز شهری شد.

گفتنی است در پایان مدیرعامل سازمان پارک ها بصورت پاورپوینت اعضای کارگروه را از روند پروژه کمربند سبز اهواز آگاه ساخت و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار کارگروه کشاورزی مجمع عالی بسیج استان گذاشت و اعضای کارگروه نیز رضایت خود را نسبت به برگزاری این کارگروه در سازمان پارکها و استقبال شایسته آنها ابراز کردند.

حق انتشار محفوظ است ©