شماره: 264019
1397/12/20
برگزاری طرح استقبال از بهار و پاکسازی عمومی طی مراسمی در منطقه دو
برگزاری طرح استقبال از بهار و پاکسازی عمومی طی مراسمی در منطقه دو

  در آستانه فرارسیدن سال جدید و استقبال از بهار طرح شهر روبی بمنظور ارتقاء سطح کیفی نظافت عمومی شهر در منطقه برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، این مراسم در روز پنج شنبه 16 اسفند ماه در پارک 42 هکتاری جنب کتابخانه مرکزی برگزار و شهردار اهواز نیز به همراه مدیران و دیگر مسئولین شهرداری اهواز از رژه ناوگان خدمات شهری شهرداری اهواز همراه با ماشین آلات و تجهیزات مرتبط بازدید کرد و بمنظور ترویج فرهنگ نظافت بصورت نمادین قسمتی از پارک 42 هکتاری و حریم غربی رودخانه کارون را پاکسازی کردند.

 این طرح بمناسبت هفته پاکسازی و نظافت عمومی از امروز آغاز و تا روز 23 اسفند ماه در مناطق هشتگانه اهواز بصورت طرح پاکسازی عمومی توسط شهرداری اهواز انجام می شود.

 در این مراسم شهردار اهواز بیان کرد: نظافت جزئی از آموزه های دینی ماست و امیدوارم شهروندان فهیم اهوازی با همکاری خود ما را در حفظ و نظافت شهر یاری کنند.

 خدمات شهری منطقه دو با توجه به حضور پر رنگ خود در این مراسم از دو هفته پیش در قالب این طرح، پاکسازی مسیر اهواز اندیمشک را به انجام رسانده و با تمام توان، همگام با مناطق هشتگانه و همراهی مردم این طرح را ادامه خواهد داد، زیرا تنها با مشارکت و همکاری شهروندان توسعه پایدار خدمات شهری رقم خواهد خورد.

مدیر منطقه دو در حاشیه این مراسم اظهار کرد: یکی از اهداف اجرای این طرح، فرهنگ سازی و مشارکت عمومی شهروندان بوده که با هماهنگی و ترغیب مردم در راستای پاکسازی، نظافت و زیبا سازی شهر در آستانه سال نو گامهای جدی برداشته شود.

دغاغله بیان کرد: از دیگر اهداف طرح استقبال از بهار می توان به ایجاد چهره ای مطلوب از سیمای شهر ، آماده سازی شهر برای رفاه حال شهروندان و استقبال از مسافران نوروزی اشاره کرد.

وی عنوان کرد: برای اجرای طرح پاکسازی و شهرروبی ، منطقه دو نیز با استفاده از نیروهای زحمتکش و متعهد خود با همکاری و همراهی عموم شهروندان کار جمع آوری زباله ها و پاکسازی منظر شهری این حوزه را بصورت مطلوبی انجام خواهند داد.

مدیر منطقه دو از مردم خواست با ریختن زباله قامت نیروهای شهرداری را بیش از اندازه خم نکنند.

 

حق انتشار محفوظ است ©