اخبار
 انتشار: 18 اردیبهشت 1397
   مشاهده: 535

  برنامه ریزی طرح سامانه هوشمند مدیریت الکترونیک پارک حاشیه ای شهر اهواز

   برنامه ریزی جهت اجرای طرح سامانه هوشمند مدیریت الکترونیک پارک حاشیه ای شهر اهواز در نشست مشترک معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در این نشست که با حضور محمود لویمی معاون حمل و نقل و ترافیک ، امیر صفی خانی رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی ، مدیران و کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی برگزار شد، طرفین با توجه به ضرورت اجرای طرح، موارد لازم برای اجرا را مورد بررسی قرار دادند .

معاون حمل و نقل ترافیک در ابتدا مقدمه ای از اقدامات انجام شده جهت اجرای این پروژه شامل اخذ مصوبات لازم از شورای ترافیک استان و شورای اسلامی شهر اهواز را بیان کرد.

لویمی پیشنهاد داد با تشکیل کمیته ای از معاونت حمل و نقل و ترافیک ، معاونت مالی و اقتصادی ، اداره حقوقی و قراردادها و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی مقدمات بررسی مجدد اسناد فراخوان انجام شود. این کمیته جلساتی با سرمایه گذارانی که طرح کارت پارک مکانیزه را در سایر کلان شهرها اجرا کرده اند برگزار کند و از تجربیات آنها به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری جهت اجرای مطلوب طرح استفاده شود.

صفی خانی افزود: پس از بررسی و تائید نهایی اسناد فراخوان، مجوزات قانونی اجرای طرح در هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز پیگیری و انجام خواهد شد .

 

نویسنده خبر: شیدا واحدی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها