اخبار
 انتشار: 15 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 281

  بررسی روند اجرای پروژه های ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز

   پروژه های ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بررسی و برنامه ریزی لازم جهت اجرای آنها به عمل آمد. 

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، معاون حمل و نقل و ترافیک به همراه مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک، معاونین مناطق هشتگانه و جمعی از کارشناسان مربوطه، پروژه های ترافیکی  آن مناطق را مورد بررسی قرار دادند.

 در ابتدا معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با اشاره به لزوم تهیه، تنظیم و تحویل لیست موجودی انبار های مناطق هشتگانه، بر تکمیل اصلاحات هندسی در سطح مناطق، باز شدن گره های ترافیکی، لزوم گشت های ترافیکی در خصوص رصد نواقص، تعمیرات تابلو های ترافیکی، ترمیم گاردریل پل شهید دغاغله و تصمیم گیری در خصوص باز کردن مسیر های بلوار ساحلی (زیر پل سوم، پل نادری و پل هلالی) تاکید کرد.

در ادامه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهوازعنوان کرد: می بایست در اسرع وقت برنامه زمانبندی        پروژه های تعریف شده مناطق هشتگانه طبق بودجه سال 98 به صورت شش ماهه اول و دوم تنظیم و تحویل داده شود.

محمود لویمی همچنین با تاکید بر تکمیل هر چه سریعتر پروژه های نیمه تمام، خاطر نشان کرد: می بایست اقدامات لازم جهت تعویض جداول فرسوده غیر قابل رنگ آمیزی، انجام شده و دقت کافی در خصوص کیفیت رنگ آمیزی جداول به عمل آید.

وی افزود: مناطق دو، چهار و پنج شهرداری اهواز هر چه سریعتر اقدامات لازم جهت نصب و اجرای پل های عابر پیاده در سطح مناطق خود را به عمل آورند، منطقه سه شهرداری نیز پروژه اصلاح هندسی ورودی شیبان را در اسرع وقت پیگیری و اجرا کرده و مناطق سه و هفت اقدامات لازم را جهت راه اندازی خط BRT بعمل آورند، همچنین تابلوهای ترافیکی معیوب، مرمت و تعویض شوند.

لویمی در ادامه بیان کرد: با توجه به تاکید شهردار در خصوص لزوم تجهیز کلیه معاونین حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه به دستگاه  بی سیم، اقدامات لازم در این خصوص انجام پذیرد.

در پایان معاون حمل و نقل و ترافیک عنوان کرد: هر چه سریعتر مناطق هشتگانه نسبت به پیگیری دلیل عدم اجرای پروژه های اصلاحات هندسی در سال 97، اقدام کرده و گزارشی از دلایل و موانع مربوطه جهت ارائه به شهردار تهیه و تحویل دهند.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها