اخبار
 انتشار: 16 خرداد 1398
   مشاهده: 78

  فضاسازی سطح شهرداری منطقه چهار به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز : آرش دُر گفت: با توجه به نزدیک شدن به عید سعید فطر که یکی از اعیاد مهم مسلمین محسوب می شود، این منطقه فضاسازی های متعددی را در سطح شهر انجام داده تا ضمن بهبود فضاهای شهری، به استقبال یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان برود.

وی با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به روزه داران، به تشریح اقدامات فضاسازی سطح شهر و آذین بندی و نصب ریسه های رنگی در خیابان‌ها و میادین پرتردد منطقه به مناسبت فرارسیدن این عید بزرگ مسلمین جهان پرداخت.

مدیر شهرداری منطقه ۴ با اشاره به چاپ و نصب بنر با موضوع تبریک عید فطر بر روی ابزارهای تبلیغاتی شهر ، عنوان کرد:  بنر هایی با ابعاد  ۳×۱ و ۳×۲ و بنر های طولی بروی پلهای عابر پیاده و ۳ طرح حجمی در سطح منطقه ۴ با موضوع تبریک فرارسیدن عید سعید فطر  نصب شده است و تعداد زیادی  پرچمهای رنگی  بطور گسترده و وسیع در ابعادهای مختلف در مسیرهای اصلی توسط نیروهای زیبا سازی منطقه  نصب گردید .
آرش دُر در پایان ضمن تبریک مجدد فرارسیدن این عید بزرگ به عموم مسلمین جهان بویژه شهروندان شریف اهوازی، توفیق قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران را در این ماه پرفیض و برکت از درگاه باریتعالی خواستار شد.

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها