اخبار
 انتشار: 14 آبان 1398
   مشاهده: 190

  رئيس كميسيون تحقيق، نظارت و بازرسي شوراي شهر اهواز : رضایتمندی شهروندان از مهمترین اهداف مدیریت شهری است

محمدرضا ايزدي گفت: شورای اسلامی شهر اهواز ضمن پشتیبانی از اقدامات تحول آفرین، تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با حضور مستمر و پیگیری مداوم، هرچه سریعتر پروژه ها را که در آبادانی شهر نقش بسزایی دارند به بهره برداری برسند.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، یاسین کاوه پور شهردار منطقه یک اهواز به همراه محمدرضا ایزدی رئيس كميسيون تحقيق، نظارت و بازرسي شوراي شهر اهواز و معینی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز روز دوشنبه 13 آبان ماه از پروژه های عمرانی سطح منطقه یک بازدید کردند.
شهردار منطقه يك اهواز در اين بازديد گفت: اولويت شهردار اهواز، ارايه خدمات در شان مردم، تغيير چهره شهر و كسب رضايت مندي شهروندان است و همواره ايشان بر اين موضوعات تاكيد دارد.
كاوه پور با اشاره به این نکته که تکمیل پروژه های نیمه تمام از اهمیت بیشتری برای شهروندان برخوردار است، اظهار کرد: تخصیص اعتبارات سالجاری باعث شده تا فعالیتها با کیفیت مطلوبتری انجام و وعده های مدیریت شهری محقق شوند.
محمدرضا ايزدي رئيس كميسيون تحقيق، نظارت و بازرسي شوراي شهر اهواز در این بازدید روند اجرای پروژه های شهرداری این منطقه را خوب توصیف کرد و افزود: شورای اسلامی شهر اهواز ضمن پشتیبانی از اقدامات تحول آفرین، تمامی تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا با حضور مستمر و پیگیری مداوم، هرچه سریعتر این پروژه ها را که در آبادانی شهر نقش بسزایی دارند به بهره برداری برسند و نبايد کوچکترین وقفه و خللي در روند اجراي پروژه هاي عمراني و خدمات رساني به مردم شريف اهواز به وجود آيد.
یاسین کاوه پور در بازدید میدانی از کوی مشعلی و کوی جمهوری اسلامی گفت: کوی مشعلی یکی از محلات کم برخوردار است که در سال های گذشته زیر نظر شهرستان کارون بوده و از طریق شهرداری کارون به اهالي اين منطقه خدمات ارائه می شد و بنا به دستور استاندار محترم خوزستان و شهردار کلانشهر اهواز در سال جاری، خدمت رساني به كوي مشعلي به منطقه یک اهواز محول گردید که نیاز به ارائه خدمات بیشتری نسبت به سایر محلات در سطح منطقه دارد و هدف از این بازدید نيز بررسی و پیشرفت پروژه ها، ارائه راهکارها و پیشنهادات لازم جهت ادامه پروژه های عمرانی و خدماتي در آن محله است.
شهردار منطقه يك اهواز اظهار کرد: در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات، سهولت در بهبود تردد وسایل نقلیه کوی مشعلی، عملیات زیرسازی و روکش آسفالت خیابان های اصلی و فرعی به اصلی کوی مشعلی در دست اقدام است که بعد از اجرای عمليات حفارى و لوله گذارى و احداث سپتیک توسط اداره آبفا انجام خواهد شد.
معینی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز نيز در اين بازديد تصریح کرد: بر اساس اولویت بندی، زیرسازی و روکش آسفالت در معابر کوی مشعلی در اسرع وقت بعد از عملیات اداره آب و فاضلاب اجرایی خواهد شد.
ایزدی عضو شورای شهر اهواز در خصوص خدمت رساني شهرداري اهواز به كوي مشعلي بیان کرد : خدمات رسانی و رضایتمندی شهروندان از مهمترین اهداف مدیریت شهری است که در این راستا تلاش مجموعه شهرداری، انجام عملیات های عمرانی در کوتاه ترین بازه زمانی است که امیدواریم بتوانیم گام کوچکی در جهت تأمین نیازهای شهری و توسعه خدمات عمران برداریم.
شهردار منطقه يك اهواز در ادامه گفت: کوی مشعلی یکی از محلات کم برخوردار به شمار می آید که هنوز توسعه نیافته و هزینه های عمرانی زیادی باید به آن تخصیص داده شود که فقط در زمینه زیر سازی و روکش آسفالت حدود ۵۰۰ میلیارد ریال خواهد بود.
کاوه پور در بازدید از آخرین وضعیت و اقدامات ایستگاه ریل باس در خیابان رضوی افزود: ایستگاه ریل باس که با هدف حمل و نقل آسان و تردد راحت تر شهروندان و همچنین کاهش حجم ترافیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که جنوب غرب اهواز را به شرقی ترین نقطه آن متصل می‌کند که ایستگاه ریل باس خیابان رضوی به خاطر ارتفاع بالا و همچنین ایجاد فضای سبز مناسب در اطراف آن یکی از جاذبه ها و زیباترین ایستگاهها به شمار میرود.
شهردار منطقه يك در پايان با بيان اينكه پروژه ها و اقدامات خوبي از سوي شهردار اهواز در حال انجام است، خاطر نشان كرد: عملیات عمرانی احداث تقاطع چندسطحی در میدان جمهوری اسلامی يكي از اين پروژه ها مي باشد و به زودی توسط قرارگاه خاتم الانبیا آغاز مي شود و یکی از گره های ترافیکی کلانشهر اهواز را مرتفع خواهد نمود.
گفتنی است بعد از بازدید از کوی مشعلی از لوپ پل پنجم، پارک صباغان، میدان جمهوری اسلامی و ایستگاه ریل باس بازدید به عمل آمد.
نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها