اخبار
 انتشار: 17 آبان 1398
   مشاهده: 62

  طرح خدمت رسانی ویژه به محلات درکوی عین دو

 در ادامه فعالیت های خدماتی و در پی اجرای طرح پاکسازی محلات منطقه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ازسوی عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز این طرح پاکسازی  را در کوی عین دو و به مدت دو روزاجرائی کرد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه شش اهواز غلامرضاسودانی مدیر منطقه با بیان این مطلب که لازمه زندگی سالم محیط زیست سالم است گفت: یکی از دغدغه های اصلی شهر و شهروندان پاکیزگی محیط زیست می باشد و مهمترین شاخص نظافت یک شهر جمع آوری به موقع زباله و رسیدگی به نظافت عمومی آن است، در همین راستا و در پی اجرای طرح پاکسازی که هر هفته در هر یک از محلات منطقه انجام می پذیرد، این هفته نیز فعالیت  پاکسازی را در کوی عین دو اجرا کرد.

وی در ادامه افزود با حضور نیروهای خدمات شهری شهرداری اهواز ونیروهای حوزه های مختلف خدمات شهری منطقه در یک اقدام گسترده طرح پاکسازی کوی عین دو را به مدت دو روز در روزهای پنج شنبه وجمعه آغاز کردند.
در این پاکسازی فعالیت هایی ازقبیل رفت وروب ،جمع آوری وحمل مازاد نخاله ،پسماند،لجن وتنظیف جایگاه های زباله انجام شد.

مدیر منطقه شش گفت:در اجرای این طرح مجموعه شهرداری درتلاش است ضمن ارتقاکیفیت محیط شهری ،آراستگی ونظافت شهری،ارائه خدمات مطلوبتر وهمچنین حفظ سلامت عمومی ،نشاط اجتماعی رادرفضای عمومی سطح منطقه به شهروندان هدیه دهد.
نویسنده خبر: حمادی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها