اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1398
   مشاهده: 86

  دیدار با خانواده شهید حردانی در ایام الله دهه فجر

 

دیدار با خانواده شهید حردانی در ایام الله دهه فجر

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز  ، همزمان با ایام دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب جمهوری اسلامی ایران بابک ربیعی رییس سازمان به همراه فرمانده پایگاه بسیج و مدیران سازمان ساماندهی مشاغل شهری  با خانواده شهید حردانی از شهدای والامقام شهرداری دیدار کردند .

بابک ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری گفت : خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران مظهر استقامت و صبر در جامعه هستند  شهادت در راه تامين امنيت مردم افتخاري وصف نشدني است و  انسان بايد  داراي قابليت‌هاي معنوي باشد تا توفيق شهادت در راه خدا نصيب او شود.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری دیدار و دلجویی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران را گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افتخاری بزرگ برای مدیران دانست و بیان کرد: این مهم سبب حرکت در مسیر شهدا و ارزش های انقلابی می شود که وظیفه تک تک مسئولان است.

وی آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون رشادت ها و از خودگذشگی این دلیرمردان در دوران جنگ و صبر وشکیبایی خانواده های آنان پس از جنگ تحمیلی دانست و بیان کرد: شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی با رشادت‌ها و ایثارگری‌ها در برابر دشمنان ایستادگی کردند و با اهدای خون خود از انقلاب اسلامی دفاع کردند.

ربیعی در بخش دیگری از سخنانش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی، ادامه داد: ملت ایران با آرمان‌های بلند و اهداف مقدس  و به برکت خون شهدا در مقابل جبهه‌ی وسیع دشمنی‌های کینه‌توزانه، با عزم راسخ در میدان‌های خطر، تمام قد ایستاده و اجازه تعدی به دشمنان را نمی دهد.

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها