اخبار
 انتشار: 13 فروردین 1398
   مشاهده: 230

  پایانه میدان بسیج (فلکه ساعت) جایگزین پایانه شهید فهمیده در بلوار ساحلی شد

 پایانه درون شهری شهید فهمیده در بلوار ساحلی بسته شد و مسافران آن از پایانه میدان بسیج تردد می کنند.

به گزارش امور ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز پایانه شهید فهمیده در بلوار ساحلی بسته شد و مسافرین آن از پایانه میدان بسیج تردد می کنند.
سید کوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: به دلیل بالا آمدن سطح رودخانه کارون و مجاورت پایانه درون شهری شهید فهمیده با رودخانه و بسته شدن بلوار ساحلی ، کلیه مسیرهای منتهی به این پایانه به میدان بسیج (فلکه ساعت) انتقال یافت.
حسینی زاده افزود: شهروندان عزیزی که می خواهند از اتوبوس مسیرهای این پایانه استفاده کنند می توانند از پایانه آزادگان واقع در ابتدای خیابان آزادگان به صورت رایگان به میدان بسیج رفته و از آنجا با اتوبوس مورد نظر به مسیر خود ادامه دهند.
وی به آماده باش کامل پرسنل سازمان اشاره کرد و گفت: خدمت رسانی به شهروندان اهوازی از ساعت ۶ صبح الی ۲۲ شب بدون تعطیلی ادامه دارد و سیلاب و آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه اثری بر کیفیت سرویس دهی نخواهد گذاشت.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز تصریح کرد: در حال حاضر پایانه میدان بسیج (فلکه ساعت) جایگزین پایانه شهید فهمیده شده و همشهریان محترم برای تردد خود هیچگونه نگرانی نداشته باشند.
وی در پایان اظهار کرد: زمانبندی اتوبوس ها براساس برنامه قبلی بوده و هیچگونه تغییری صورت نگرفته و سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در کنار مردم شریف اهواز به خدمات دهی مستمر ادامه خواهد داد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها