اخبار
 انتشار: 18 فروردین 1398
   مشاهده: 380

  آغاز کمک رسانی سازمان اتوبوسرانی اهواز برای تخلیه شهرهای سیل زده

   سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز طبق مصوبه ستاد بحران استان خوزستان خدمات دهی به هموطنان سیل زده در شهرهای رفیع ، حمیدیه و سوسنگرد را آغاز کرد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز طبق مصوبه ستاد بحران استان خوزستان خدمات دهی به هموطنان سیل زده در شهرهای رفیع، حمیدیه و سوسنگرد را آغاز کرد.
سیدکوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: با توجه به صدور دستور تخلیه شهرهای سوسنگرد، حمیدیه، رفیع، ابوحمیظه، بستان و کوت سید نعیم توسط استاندار خوزستان، سازمان اتوبوسرانی اهواز موظف شد زنان و کودکان را به مناطق امن انتقال دهد .
حسینی زاده در حاشیه جلسه ستاد بحران استانداری خوزستان افزود: هم اکنون در نوبت نخست و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در شهرداری کلانشهر اهواز امکاناتی از قبیل 30 دستگاه اتوبوس، 30 نفر اتوبوسران، 10 نفر عوامل خدماتی ، یک دستگاه امداد اتوبوس و یک دستگاه تانکر سوخت رسانی به شهرهای رفیع، حمیدیه و سوسنگرد اعزام شدند.
وی تصریح کرد: سازمان اتوبوسرانی با تمام توان در کنار مردم سیل زده استان خوزستان است و در این خصوص از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها