اخبار
 انتشار: 18 خرداد 1392
   مشاهده: 475

  عالی پور:شهرداری اهواز فضای مناسب برای تبلیغات انتخاباتی کاندیداها فراهم آورده‌است

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: به منظور تبلیغات نامزدهای شورای شهر اهواز، از سوی شهرداری اهواز 200 نقطه از فضای شهری به همین منظور اختصاص داده شد.
علیرضا عالی‌پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در سطح مناطق هشت ‌گانه برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در خیابان‌های اصلی شهر 50 هزار مترمربع اختصاص داده شد.

عالی‌‌پور افزود: در مناطق پرترافیک که فضای مناسبی برای تبلیغات است نیز مکان‌های خوبی برای توزیع اقلام تبلیغاتی تدارک دیده شده‌است. ضمن اینکه هیچگونه فضای خصوصی همچون بیلبردها برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در اختیار نامزدها قرار نمی‌گیرد.

به گفته وی، در صورت اجاره بیلبردها به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، شهرداری متهم به جانبداری می‌شود و به همین منظور هیچ بیلبرد و فضایی غیر از مکان‌های در نظر گرفته شده برای تبلیغ اجاره داده نمی‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز همچنین درباره کمبود فضای ثابت تبلیغات نسبت به تعداد کاندیداها توضیح داد: فضای ثابت برای نصب پوستر به نسبت کاندیداها که 300 نفر هستند، کم است.

عالی‌پور افزود: به همین منظور 200 نقطه فضای موقت به وسیله داربست احداث شد که تمامی نامزدها اجازه استفاده از این مکان‌ها را دارند

به گزارش مهر، چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا جمعه 24 خردادماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
نویسنده خبر: و. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها