اخبار
 انتشار: 19 تیر 1392
   مشاهده: 1357

  6 شهروند نمونه فضاي سبز شهري در منطقه 3 تقدير شد

به گزارش روابط عمومي سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز: در راستاي ترويج فرهنگ توسعه و نگهداري فضاي سبز در محلات و سطح شهر، از شهروندان نمونه منطقه 3 شهرداري اهواز تقدير به عمل آمد.

روابط عمومي سازمان پاركها و فضاي سبز اعلام كرد: سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز همراه با لوح تقدير، كارت هديه و بسته آموزش شهروندي از شهروندان نمونه منطقه 3 كه با فعاليت در حوزه فضاي سبز شهري در بهبود كيفيت فضاي سبز محلات ، شهرداري اهواز را ياري نموده اند تقدير و تشكر كرد.

در اين راستا از آقايان تشكري، راكي پور و محمدي و خانم ها ناديان، حسن زاده و ظهيري با حضور مسئولين فضاي سبز شهرداري اهواز همراه با لوح تقدير، كارت هديه و بسته آموزش شهروندي تقدير و تشكر به عمل آمد.

اردشير جهانگيري مدير طرح فضاي سبز منطقه 3 ضمن تقدير و تشكر از شهروندان نمونه گفت: شناسايي و تقدير از شهروندان نمونه در سطح كلانشهر اهواز از سوي سازمان پاركها و فضاي سبز و با همكاري مناطق هشتگانه شهرداري اهواز صورت گرفت.

وي ادامه داد: هرس زيباي درختان در اين منطقه  كه توسط شهروندان صورت گرفته است باعث فضاي دلنشيني در سطح منطقه شده است و بسياري از مردم براي تهيه عكس هاي زيبا به اين منطقه مراجعه مي كنند و با درختان عكس يادگاري مي گيرند.

خانم ناديان يكي از شهروندان نمونه منطقه 3 از اين اقدام شهرداري تشكر كرد و گفت: رشته تحصيلي من باعث شد كه علاقه به كاشت و نگهداري گياهان داشته باشم و اگر يك روز از اين درختان و گياهان نگهداري نكنم خيال آسوده نخواهم داشت.

وي به روحيه حساس گياهان اشاره كرد و گفت : درختان و گياهان به مراقبت هاي ويژه اي نياز دارند، زيرا آنها روحيه حساسي دارند و اگر به اين مورد توجه نشود باعث افسردگي و از بين رفتن گياهان مي شود.

خانم حسن زاده ديگر شهروند نمونه نيز ضمن تقدير و تشكر از شهردار اهواز و مسئولين فضاي سبز شهر گفت: علاقه شديد من به نگهداري از گياهان باعث شد تا هزينه هاي زيادي را براي كاشت و نگهداري از  آنها متقبل بشوم. وي ادامه داد و افزود: هر روز صبح وقتي به آنها نگاه مي كنم شادابي را در چهره آنها و خود احساس مي كنم و از اين كار بسيار خوشنودم و حاضرم به عنوان فعال اجتماعي در حوزه فضاي سبز شهري با شهرداري همكاري لازم را داشته باشم.

مرجان كبيري مسئول آموزش شهروندي ضمن اعلام حمايت سازمان پاركها و فضاي سبز از شهروندان نمونه فضاي سبز شهري اشاره كرد: سازمان پاركها و فضاي سبز اهواز و شهرداري هاي مناطق هشتگانه، آمادگي هر گونه همكاري در خصوص تهيه گل هاي فصلي، آموزش نگهداري و كاشت گياهان را با شهروندان نمونه دارند.

مسعود محمدي شهروند نمونه منطقه 3 ضمن تشكر از شهردار اهواز بيان كرد: يكي از مشكلات نگهداري فضاي سبز و گياهان شرايط جوي شهرمان است. وي با اشاره به گرماي شديد اهواز در فصل تابستان افزود: گرماي شديد در اين فصل باعث نابودي گياهان شده و هرس درختان زير نور آفتاب امكان پذير نيست و بايد بعد از غروب آفتاب در تاريكي شب كه دماي هوا پايين تر است، اين كار صورت بگيرد.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها