اخبار
 انتشار: 19 تیر 1392
   مشاهده: 1256

  در حوزه توسعه و نگهداري فضاي سبز شهري؛ از شهروندان نمونه منطقه 2 شهرداري اهواز تقدير صورت گرفت

به گزارش روابط عمومي سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز: در راستاي ترويج فرهنگ توسعه و نگهداري فضاي سبز، از شهروندان نمونه منطقه 2 شهرداري اهواز تقدير به عمل آمد.

   روابط عمومي سازمان پاركها و فضاي سبز اعلام كرد: سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز همراه با لوح تقدير، كارت هديه و بسته آموزش شهروندي از شهروندان نمونه منطقه 2 كه با فعاليت در حوزه فضاي سبز شهري به بهبود كيفيت فضاي سبز محلات ، شهرداري اهواز را ياري نموده اند تقدير و تشكر كرد.

مرجان كبيري مسئول آموزش شهروندي سازمان پاركها و فضاي سبز ضمن اعلام تبريك و اهداء لوح تقدير شهردار اهواز و مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز به شهروندان نمونه خاطر نشان شد: همكاري شهروندان در توسعه و نگهداري فضاي سبز يكي از اتفاقات خوبي است كه اخيرا شاهد آن بوديم. اگر اين همكاري ادامه داشته باشد اهواز در سالهاي آينده به شهري سبز تبديل خواهد شد.

 وي ضمن اشاره به توسعه فضاي سبز و رابطه مستقيم آن با روحيه نشاط  و شادابي در شهر ادامه داد: تقدير از شهروندان نمونه جزء اولويت هاي مهم آموزش شهروندي سازمان پاركها مي باشد و اين اقدام در آينده به شكل گسترده تري در كلانشهر اهواز صورت خواهد گرفت.

آقايان زرگر و سرخه و خانم قاطع شهروندان نمونه فضاي سبز منطقه 2 اعلام شدند و از آنها با لوح تقدير، كارت هديه و بسته آموزش شهروندي ( شامل كتاب آموزش و نگهداري گياهان و درختان و ...) تقدير و تشكر صورت گرفت.

زرگر شهروند نمونه منطقه 2 ضمن تقدير ويژه از شهردار اهواز و مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز اعلام كرد: بعد از اين اقدام شهرداري با توان و انرژي بيشتري مي توانم به فضاي سبز محله و شهرم رسيدگي نمايم، زيرا شهردار اهواز و مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز با اين اقدام نشان دادند كه براي شهروندان شهر احترام قائل هستند و اين براي من ارزش بسياري دارد.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها