اخبار
 انتشار: 13 اسفند 1396
   مشاهده: 445

  مدیرعامل سازمان پارکها: نمایشگاه گل و گیاه همزمان با روز درختکاری برگزار می شود

    جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته درختکاری با حضور مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز، قائم مقام معاونت خدمات شهری، رئیس اداره منابع طبیعی اهواز و مسئولین فضای سبز مناطق در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

    حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با عنایت به فرا رسیدن هفته درختکاری و لزوم هماهنگی بیشتر بین متولیان فضای سبز و محیط زیست و تصمیم گیری در خصوص برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم درختکاری، این جلسه با حضور مسئولین مربوطه برگزار شد.

 امیری فرد با اشاره به پاسداشت هفته درختکاری و تبریک این روز فرخنده به مدعوین افزود: برنامه های متنوعی برای روز درختکاری با همکاری اداره کل منابع طبیعی استان و مناطق هشتگانه در نظر گرفته ایم که به شکل دستورالعمل به مناطق هشتگانه ارسال شده است.

وی با اشاره به برگزاری جشواره های فرهنگی و هنری در روز درختکاری اظهار کرد: مسابقه عکس با موضوع انسان و فضای سبز شهری، مسابقه بهترین باغچه و گلدان خانگی، مسابقه نقاشی با موضوع فضای سبز شهری ویژه کودکان و مسابقه بهترین کاشت اصولی نهال در روز درختکاری از برنامه های فرهنگی و هنری هفته درختکاری می باشد.

ایشان تصریح کرد: در 30 نقطه از کلانشهر اهواز و در مناطق مختلف نهال رایگان به مناسبت هفته درختکاری با شعار حفظ و نگهداری از فضای سبز توزیع خواهد شد و مکان های مورد نظر امروز نهایی شده و جهت اطلاع شهروندان در سایت شهرداری اهواز قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان با ذکر اینکه نمایشگاه گل و گیاه همزمان با روز درختکاری به مدت 15 روز در پارک 42 هکتاری واقع در منطقه دو شهرداری اهواز برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال حضور حداکثری شهروندان را در مراسم هفته درختکاری شاهد باشیم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها