اخبار
 انتشار: 04 خرداد 1393
   مشاهده: 990

  مراسم ورود 20 دستگاه اتوبوس بازسازی شده در سالروز فتح خرمشهر

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز منطقه آزاد اروند را مسیری مناسب جهت ورود اتوبوس به اهواز عنوان کرد و گفت ، با توجه به توافق نامه امضاء شده با منطقه آزاد اروند امیدوار هستیم با کمک مسئولین استانی و کشوری ، ورود اتوبوس جدید به اهواز تحقق یابد.

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) آیین افتتاحیه و آغاز بکار 20 دستگاه اتوبوس بازسازی شده با حضور مسئولین ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر اهواز برگزارشد.

  محمد رستم منش مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سالروز سوم خرداد ، آزادسازی خرمشهر به شهردار ، مسئولین و میهمانان حاضر افزود : کلانشهر اهواز دروازه تشیع است و با وجود مردمی و لایتمدار و صبور نیاز به توجه بیشتر دارد . 

 رستم منش،با اشاره به اینکه کلانشهر اهواز در حال حاضر نیاز به 300 دستگاه اتوبوس دارد گفت ، اگر کلیه پروژه های شهرداری را تعطیل کنیم و تمام بودجه را جهت خرید اتوبوس قرار دهیم باز هم کم است و مشکل حمل و نقل عمومی اهواز حل نخواهد شد.

وی ضمن عذر خواهی از مردم شریف و نجیب اهواز در خصوص کولر اتوبوس ها تصریح کرد ، 120دستگاه اتوبوس اویکو داریم که نیاز به بازسازی جدی دارد و هر دستگاه حدوداً  مبلغ50ملیون تومان هزینه در بر دارد که از عهده سازمان اتوبوسرانی خارج است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز منطقه آزاد اروند را مسیری مناسب جهت ورود اتوبوس به اهواز عنوان کرد و گفت ، با توجه به توافق نامه امضاء شده با منطقه آزاد اروند امیدوار هستیم با کمک مسئولین استانی و کشوری ، ورود اتوبوس جدید به اهواز تحقق یابد.

در ادامه سرکار خانم آذر زمانپور ، عضو محترم شورای اسلامی شهر به نمایندگی از کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا از تلاش های پرسنل سازمان اتوبوسرانی تقدیر و تشکر نمود و افزود، با قراردادن کتاب در اتوبوس ها می توان یک دانشگاه سیار را در اختیار شهروندان قرار داد .

سخنران پایان برنامه سرکار خانم زیبا صالح پور ، عضو محترم شورای اسلامی شهر باتبریک آزادسازی خرمشهر و جمله محمد جهان آرا گفت : اگر شهرمان سقوط کرد آن را فتح میکنیم ولی باید مواظب باشیم خودمان سقوط نکنیم.

صالح پور گفت: به عنوان تنها ، یک عضو از شورای اسلامی شهر تلاش می کنم کمبود موجود در حمل و نقل درون شهری را حل نمائیم.

در پایان یادآور میشود این جشن با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و در پایانه شهید فهمیده ، با حضور سید خلف موسوی شهردار ، معاونین شهردار، اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مدیر عامل و پرسنل سازمان اتوبوسرانی اهوازبرگزار گردید.

 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها