اخبار
 انتشار: 10 خرداد 1397
   مشاهده: 298

  جلسه شورای معاونین سازمان پارکها برگزار شد

روز گذشته جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان پارکها با حضور مدیر عامل سازمان، معاونین و مدیران مستقل بمنظور تصمیم گیری جمعی در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

   حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: بمنظور تصمیم گیری جمعی در خصوص برخی موارد و طرح مسائل و چالش هایی که پیش روی این سازمان       می باشد تصمیم به برگزاری جلسات شورای معاونین گرفته شد.

امیری فرد با اشاره به اینکه مصوبات این جلسه باید پیگیری و نتیجه آن در جلسات بعدی مطرح شود، اظهار کرد: معاونت مالی و اداری سازمان بعنوان دبیر جلسات و ریاست آن به عهده مدیر عامل سازمان می باشد و در ضمن دبیر کمیته درآمدی نیز مدیر مالی سازمان است که جلسات آن باید هر دو هفته یکبار برگزار و نتیجه آن به مدیر عامل اعلام شود.

وی با بیان اینکه کمیته فنی، ماده 14، کمیسیون ماده 7 و کمیته راهبردی و سرمایه گذاری به ترتیب به دبیری معاونت فنی و اجرایی، معاونت مالی و اداری،معاونت بهره برداری و مدیریت بازرگانی است، افزود: جلسات اشاره شده هر 15 روز یکبار برگزار و مصوبات آن در اسرع وقت به سمع و نظر مدیر عامل برسد.

امیری فرد در پایان خاطر نشان کرد: این جلسات و کمیته ها بمنظور تسهیل و تسریع امور در سطح سازمان و پیگیری راه های درآمدزایی سازمان و همچنین بهبود کیفیت و خدمات دهی به شهروندان محترم اهواز برگزار خواهد شد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها