اخبار
 انتشار: 06 مرداد 1397
   مشاهده: 153

  بالا بردن راندمان کاری با نظارت دقیق بر روش های آبیاری

رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری جلسه ای با حضور مدیران اداره آبفا و شهرداری اهواز در خصوص قطع انشعابات آب شرب و استفاده از آب خام در دفتر شهردار منطقه شش برگزار شد.

   میلاد معصومی رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: هفته گذشته جلسه ای با حضور مدیر کل هماهنگی و نظارت خدمات شهری، مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز، مدیر منطقه شش، مدیران و کارشناسان شرکت آبفا و مسئولین فضای سبز مناطق هشتگانه به منظور مسدود کردن انشعابات شبکه آب شرب و جایگزین کردن آب خام در دفتر شهردار منطقه شش برگزار شد.

معصومی با اشاره به نظارت بر روش های آبیاری توسط ناظرین شرق و غرب مناطق هشتگانه افزود: بمنظور بهینه سازی، صرفه جویی و بالا بردن راندمان کار، نظارت بر روش های آبیاری مناطق هشتگانه توسط ناظرین غرب و شرق به صورت روزانه صورت می گیرد.

وی از معرفی محل های آبیاری با آب شرب به مسئولان آبفا خبر داد و گفت: کلیه محل هایی که با آب شرب آبیاری می شوند توسط ناظرین و مسئولین فضای سبز شناسایی و جهت برنامه ریزی به اداره آبفا ارسال می شوند.

در ادامه معصومی به یکی دیگر از مصوبات این جلسه اشاره داشت و بیان کرد: خریداری یک پمپ رزرو در کلیه ایستگاه های پمپاژ آب خام توسط مناطق و همچنین تامین اعتبار سه میلیون تومان به عنوان تن خواه جهت خریداری مایحتاج وسایل آبیاری و ایستگاه های پمپاژ آب خام برای مسئولین فضای سبز مناطق از دیگر مصوبات این جلسه بوده است.

رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از نصب یک پمپ و علمک در محل ایستگاه پمپاژ لحاف بتنی اداره آبفا توسط شهرداری منطقه پنج خبر داد و اظهار کرد: مقرر شد در صورت وجود هر گونه تداخل انشعاب شبکه آب خام و شبکه آب شرب در اسرع وقت موضوع به اداره آبفا اطلاع رسانی شود تا جهت جمع آوری آن اقدام لازم صورت پذیرد.

در پایان این جلسه حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خطاب به مسئولین فضای سبز مناطق هشتگانه گفت: بدلیل دمای بالای هوا و بمنظور  جلوگیری از ایجاد تنش و خشکیدن درختان و پرچین ها، از انجام عملیات هرس کاری تا 15 شهریور ماه امسال خودداری شود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها