اخبار
 انتشار: 08 مرداد 1397
   مشاهده: 202

  تشکیل کمیته آموزش و پژوهش در سازمان پارکها

حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از تشکیل کمیته آموزش و پژوهش در سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد.

حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: به منظور تسریع در امور سازمان و عملیاتی کردن ایده ها و نظرها تصمیم به تشکیل کمیته آموزش و پژوهش در سازمان پارکها و فضای سبز گرفته شد.

امیری فرد با عنوان اینکه سازمان پارکها یک مرجع امور فضای سبز در استان می باشد افزود: با توجه به پتانسیل های موجود در سازمان اعم از نیروی انسانی، ادوات و نهادها در سازمان پارکها و فضای سبز، ضرورت تشکیل کمیته ارزیابی در آموزش ها و پژوهش های تخصصی بیش از پیش احساس می شد.

وی با بیان اینکه سازمان پارکها یک مجموعه فنی، مهندسی و مشاور است اظهار کرد: این سازمان مرکز اتاق فکر و مشاور شهردار در امور فضای سبز می باشد و قطعاً باید اطلاعات صحیح و اصولی در زمینه های مختلف فضای سبز از این سازمان صادر شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز با اشاره به اینکه سازمان پارکها سه رکن اساسی دارد تصریح کرد: باغبانی، معماری و نظارت از سه رکن اساسی سازمان می باشند و تحقیقات، آموزش و پژوهش در این راستا می تواند بستر را برای رسیدن به این اهداف محیا کند.

ایشان از تهیه تقویم آموزشی سخن گفت و اضافه کرد: گروه‌های هدف شناسایی و مشخص شده‌اند و برنامه‌های مفصل آموزشی ویژه باغبانها، مسئولین فضای سبز، کارشناسان و ناظرین برنامه ریزی شده است و به زودی به مناطق هشتگانه اعلام خواهد شد.

در ادامه امیری فرد به بورسیه کارشناسان اشاره و بیان داشت: در نظر داریم با دانشگاه ها و مراکز آموزشی جهت ارتباط و تبادل نظر قراردادهای تحقیقاتی انعقاد نماییم و می‌توانیم طی تفاهم نامه ای جهت ادامه تحصیل کارشناسان آنها را به این دانشگاه ها و مراکز آموزشی بورسیه کنیم.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: مواردی که در کمیته آموزش و پژوهش وارد می‌شوند از تمامی فیلترهای سازمان عبور خواهند کرد و در صورت تصویب و بررسی طرح به لحاظ کاربردی، موضوع در بازده زمانی مشخص به اجرا در خواهد آمد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها