اخبار
 انتشار: 20 مرداد 1397
   مشاهده: 330

  توسعه سرانه فضای سبز اهواز با 14 پروژه جدید

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز از اجرایی شدن ۱۴ پروژه فضای سبز در صورت تامین اعتبار آن ها در سال جاری خبر داد.

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز حمید امیری فرد در این خصوص اظهار کرد: سازمان پارکها در نظر دارد ۱۴ پروژه عمرانی، تحقیقاتی و پژوهشی را در سال ۹۷ اجرایی نمایند، که اجرای این پروژه‌ها در صورت تامین اعتبار آنها از سوی معاونت برنامه ریزی و بودجه شهرداری اهواز محقق خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز افزود: اغلب پروژه های سال ۹۷ در قالب نهالستان ها، رستوران ها، بهسازی پارکها و سواحل شرق و غرب، احداث پارک های جدید و کلینیک گیاهپزشکی تعریف شده است.

وی با بیان اینکه همه پروژه ها طراحی و آماده اجرا هستند، تصریح کرد: از مهمترین پروژه ها می توان به نهالستان 18 هکتاری مهدیس، رستوران های سنتی پارک شهروند، شهرک نمایشگاهی گلخانه ای جهت عرضه گل و گیاه، اجرای طرح بازپیرایی سواحل شرق و غرب رودخانه کارون، راه اندازی و اجرای طرح کلینیک گیاه پزشکی برای اولین بار در استان خوزستان اشاره کرد.

حمید امیری فرد در پایان نسبت به تسریع در تصویب تامین اعتبار ها اظهار امیدواری کرد و خاطرنشان ساخت: حسب دستور شهردار در خصوص اجرای پروژه های عمرانی و جهادی در سال 97، در صورت تامین اعتبار این پروژه ها بزودی شاهد تغییرات اساسی در فضای سبز اهواز خواهیم بود و علاوه بر آن سرانه فضای سبز اهواز نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها