اخبار
 انتشار: 19 شهریور 1397
   مشاهده: 227

  بزودی سامانه ثبت نام همیار سبز راه اندازی می شود

حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از راه‌اندازی سامانه ثبت نام همیار سبز بر روی سایت شهرداری اهواز خبر داد.

   حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: بحث راه اندازی سامانه همیار سبز یکی از اهداف این سازمان جهت سهولت و تسریع در روند پیگیری شهروندان برای ثبت نام همیار سبز بود که با همکاری اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز، بزودی این سامانه در سایت شهرداری اهواز راه‌اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه لینک آدرس بزودی در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت افزود: در این سامانه ابتدا افراد به ثبت هویت فردی، علاقه مندی ها، آدرس و شماره تلفن همراه می پردازند و در گام بعدی یک قطعه عکس ۳ در ۴ را که قبلاً اسکن کرده اند در این سامانه آپلود می نماید، سپس بعد از اتمام مراحل فوق یک کد پیگیری که همان شماره ی همیار سبز است برای آنها صادر خواهد شد.

امیری فرد با اشاره به اینکه بدینوسیله یک سامانه جامع از همیاران سبز و دوستداران محیط زیست خواهیم داشت، اظهار کرد: بدینصورت می‌توان افراد علاقه مند به فضای سبز را شناسایی و از آنها در بحث حفظ، نگهداری و توسعه فضای سبز کمک گرفت و همچنین می توان از افرادی که در زمینه فضای سبز تخصص دارند و دارای مدرک معتبر هستند، برای آموزش های باغبانی، کاشت و ... استفاده کرد.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: دستورالعمل، بروشورها و برنامه های آموزشی در این سامانه طراحی شده و دوستداران فضای سبز و محیط زیست می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در آینده ی نزدیک از این سامانه استفاده نمایند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها