اخبار
 انتشار: 25 شهریور 1397
   مشاهده: 77

  ارائه شیوه ها و راهکارهای مناسب جهت کسب منابع درآمدی پایدار

در خواست انجام طرح بررسی و ارائه شیوه ها و راهکارهای مناسب جهت کسب منابع پایدار درآمدی و بهبود وضعیت تامین مالی سازمان پارکها، بعد از تأیید معاونت خدمات شهری به معاونت برنامه ریزی شهرداری اهواز ارجاع شد.

  حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: رسالت اصلی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز برنامه‌ریزی، تحقیق، طراحی، نظارت، آموزش، توانمندسازی منابع انسانی و ارائه خدمات فنی و مهندسی مرتبط با حوزه فضای سبز می باشد؛ در نتیجه داشتن راهکارها و شیوه های مناسب جهت شناخت و کسب منابع درآمدی پایدار یک امر اجتناب ناپذیر و ضروری است.

وی داشتن منابع درآمدی پایدار را ضروری دانست و عنوان کرد: در حال حاضر یکی از مهمترین دغدغه‌های ذهنی مسئولان و مدیران ارشد سازمان پارکها جهت استاندارد سازی خدمات به شهروندان و ارتقای کیفی آن، تامین منابع مالی و اعتباری بوده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح ها بسیاری از مشکلات مالی و اعتباری موجود در فضای سبز رفع خواهد شد، تصریح کرد: در سالهای اخیر منابع درآمدی سازمان پارکها بیشتر به صورت سنتی و مبتنی بر الگوهای رایج تامین منابع مالی بوده است؛ لذا اجرای طرح شیوه ها و راهکارهای مناسب جهت کسب منابع پایدار درآمدی و بهبود وضعیت تامین مالی سازمان پارکها حیاتی و لازم الاجراست.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان ذکر کرد: امیدواریم با ارائه و تصویب این طرح زیرساخت‌های سازمان پارکها استوارتر و محکم‌تر شود زیرا کارهای خدماتی از جمله کارهای هزینه بر است که نیاز اولیه آن داشتن منابع مالی و اعتباری است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها