اخبار
 انتشار: 04 آذر 1393
   مشاهده: 670

  شهردار اهواز تاکید کرد؛ درآمدزایی سازمان پارکها همراه با مشارکت بخش خصوصی

روز گذشته سيد خلف موسوي شهردار اهواز و جمشيد سلحشور عضو شوراي شهر از سازمان پاركها و فضای سبز شهرداری و پارك شهربازي پادادشهر بازديد کردند.

 

سيد خلف موسوي شهردار اهواز در این بازدید گفت: سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز در خصوص طراحی و ایجاد یک محیط مفرح و با نشاط و در شأن و منزلت مردم اهواز باید تلاش بیشتری صورت دهد.

شهردار اهواز بیان داشت: برای ساماندهی پارک شهربازی پادادشهر جهت خدمت رسانی مطلوب به شهروندان باید با سرمایه گذاران بخش خصوصی اقدامات لازم صورت پذیرد. وی همچنین در خصوص درآمدزایی سازمان همراه با مشارکت بخش خصوصی تاکید کرد.

سید خلف موسوی با اعلام قول مساعدت از سوی شهرداری اهواز، عنوان کرد: هر گونه طرح اجرایی آن سازمان را هر مورد حمایت قرار می دهد.

بابك محمدي مدیر عامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز که در اين بازديد سيد خلف موسوي شهردار اهواز و جمشيد سلحشور عضو شوراي شهر اهواز را همراهی می کرد، آنان را در جريان پروژه هاي اين سازمان قرار داد.

وي در خصوص طرح هاي جديد اين سازمان گفت: بهسازی پارک، رنگ آمیزی جداول و نرده ها، پیاده رو سازی، چمن کاری، کفپوش و مبلمان پارک، آبخوری حداقل در دو نقطه،  نوسازی وسائل بازی و سیستم روشنایی جهت ارائه خدمات مطلوب و بهره برداری هر چه بهتر به همشهریان اجرا می شود.

محمدی همچنین در خصوص ساماندهی و بهسازی هر چه بهتر پارک شهربازی به طراحی سردرب ورودی و خروجی آن پارک اشاره داشت.

مدیر عامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز اظهار کرد: کاشت گل در میادین، معابر و آیلندهای خیابان های اصلی شهر از دغدغه های اصلی این سازمان برای آماده سازی مقدمات عید نوروز می باشد. وی همچنین به گلکاری های دائمی در نقاط مشخص شده مانند  فرش گل 1200 متری اشاره کرد.

مدیر عامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز با اشاره به هرس و یکپارچه کردن گونه های گیاهی گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان این سازمان و حمایت شهردار اهواز وضعیت فضای سبز شهری تا عید نوروز بهبود خواهد یافت.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها