اخبار
 انتشار: 03 مهر 1397
   مشاهده: 167

  جلسه شورای معاونین سازمان پارکها برگزار شد

   ظهر امروز جلسه شورای معاونین سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با حضور مدیرعامل این سازمان، معاونین و مدیران در سالن جلسات سازمان پارکها برگزار شد.

  حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در ابتدا به پیگیری مصوبات جلسه قبل پرداخت و گفت: معاونین و مدیران موظف هستند نسبت به پیگیری مصوبات جلسه تا حصول نتیجه اقدامات لازم را انجام نمایند.

وی بر پیگیری پروژه های فنی سازمان تاکید کرد و افزود: پروژه هایی از قبیل ایستگاه های پمپاژ آب خام، طراحی باغ پرندگان و ... را بصورت ویژه دنبال کنید تا بتوانیم این پروژه ها را در آینده اجرایی کنیم.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خطاب به مدیریت قراردادها خواستار تمدید قراردادهای بهره برداران شد و اظهار کرد: نسبت به انتشار آگهی های مزایده واگذاری نهالستان پارک شهروند و ورودی پارک جزیره اقدامات لازم را هر چه سریعتر انجام دهند.

این مقام مسئول در پایان خطاب به مدیریت نهالستان خواستار پیگیری و راه اندازی خزانه های گل در مناطق هشتگانه، تامین اعتبار خرید کود، خرید گل های فصلی پاییزه، تامین نهال های 5 ساله، باغ های بتانیک و باغچه های صخره ای در مناطق هشتگانه شد.

گفتنی است جلسات شورای معاونین سازمان پارکها و فضای سبز دوشنبه هر هفته با حضور معاونین و مدیران این سازمان در خصوص پیگیری پروژه ها و مصوبات جلسات برگزار می شود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها