اخبار
 انتشار: 09 آذر 1393
   مشاهده: 1170

  بيش از 700 هزار گل پاييزه و زمستانه در اهواز كاشته شد

 روابط عمومي سازمان پاكها و فضاي سبز شهرداري اهواز اعلام كرد: با شروع شرايط آب و هوايي مناسب جهت كاشت بذر و گلهاي فصلي، اين سازمان اقدام به خريداري و كاشت گل هاي فصلي نموده است.

 بابك محمدي مديرعامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز گفت: الان بهترين زمان جهت كاشت گل هاي فصلي پاييزه و زمستانه است که سازمان با خريداري انواع مختلف گل هاي فصلي پاييزه و زمستانه،اقدام به كاشت در مناطق هفتگانه نموده است.

وي با بيان اينكه تاكنون بيش از 700 هزار گل فصلي خريداري شده است،خاطر نشان كرد:  گلهاي خريداري شده از قبيل اطلسي تك رنگ گل درشت،اطلسي الوان گل درشت، سنسيو،شمعداني تك رنگ،داوودي گل درشت، سدم،بنفشه،پريوش هستند كه در حال حاضر در بلوارها، ميادين و معابر اصلي شهر كاشته شده اند.

مديرعامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز تصریح كرد: 200 كيلوگرم انواع بذرهاي پاييزه و زمستانه از قبيل لادن،هميشه بهار،جعفري،گازانيا و كوكب نيز خريداري و در حال حاضر به مناطق هفتگانه شهرداري اهواز تحويل داده شد.

بابك محمدي در پايان با اشاره به تاكيد شهردار اهواز در خصوص توسعه فضاي سبز و ايجاد فضاي بصري مناسب در سطح شهرگفت: توسعه فضای سبز با كاشت گل هاي فصلي علاوه بر زيبايي شهر،نقش مهمی در روحيه نشاط و شادابي شهروندان خواهد داشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها