اخبار
 انتشار: 08 مهر 1397
   مشاهده: 164

  عضو شورای کلانشهر اهواز : روحیه مطالبه گری را در خود افزایش دهید

   صبح امروز جلسه ای با حضور سید ناصر موسوی نژاد عضو شورای شهر کلانشهر، حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها، معاونین و مدیران در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

   رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: ناصر موسوی نژاد عضو شورای شهر کلانشهر اهواز جهت اطلاع از روند پروژه های سازمان پارکها، جلسه ای با معاونین و مدیران این مجموعه برگزار کرد و از نزدیک در جریان این پروژه ها قرار گرفت.

   در این جلسه ابتدا حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از تحقیقات جدید در زمینه فضای سبز گفت و توضیح داد: پروژه هایی از قبیل میله های جاذب رطوبت، گروباکس و واتر باکس و راه اندازی کلینیک گیاهپزشکی، نمونه تحقیقات این سازمان در سال ۹۷ است.

وی با بیان اینکه نهالستان شهروند و نهالستان پارک ۱۸ هکتاری نیز آماده می باشد، افزود: در حال حاضر گلخانه‌های نهالستان شهروند آماده است و بزودی بر اساس طرح کاشت، نهال را به مناطق هشتگانه تحویل خواهد داد. در این نهالستان تا پایان سال جاری حدود ۵۰۰ هزار اصله نهال و گیاه پوششی متنوع تولید و تکثیر خواهد شد.

شایان ذکر در نهالستان ۱۸ هکتاری مهدیس نیز اقدامات واگذاری به بخش خصوصی انجام شده که در هفته های آینده پاکات مزایده آن بازگشایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن بیان اینکه کلاس های آموزشی ویژه کارکنان، کارشناسان، سرباغبان ها و باغبان ها برگزار می شود، خاطرنشان ساخت: اکنون خزانه گل سازمان آماده شده است و در حال تکثیر و آماده سازی گل های فصلی جهت تحویل به مناطق هستیم. کود مناطق نیز توسط سازمان خریداری و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

سید ناصر موسوی نژاد نیز ضمن تقدیر از مهندس امیری فرد یادآور شد: باید برنامه‌های تشویقی جهت کاشت نهال و فرهنگ نگهداری از آن انجام شود بطور مثال می‌توان یک نشست با آقای مهندس زیلابی معاونت معماری و شهرسازی داشته باشید و افرادی را که نهال خریداری و کاشته اند را از تخفیف عوارض شهری برخوردار نمایید، بدین صورت هم نهال کاشته و توسط افراد نگهداری می شود و هم شهروندان از تخفیف بهره خواهند برد.

این عضو شورای شهر در پایان تأکید کرد: ارتباط خود را با اعضای شورا بیشتر کنید و روحیه مطالبه گری را در خود افزایش دهید، اعضای شورا همواره به دنبال رفع مشکلات پیش روی سازمان ها و مناطق هستند. اگر در ارگان یا سازمانی مشکلی بوجود آمد و از ما کاری ساخته بود، به ما بگویید؛ تمام تلاش خود را می کنیم تا آن مشکل را برطرف نماییم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها