اخبار
 انتشار: 08 مهر 1397
   مشاهده: 165

  برگزاری کارگروه کشاورزی مجمع عالی بسیج استان خوزستان

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز کارگروه کشاورزی مجمع عالی بسیج استان با حضور مدیرعامل سازمان پارکها، رئیس و اعضای این کارگروه و اعضای سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه ولیعصر استان خوزستان در سالن جلسات سازمان پارکها برگزار شد. 

 رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: این کارگروه که از اساتید بازنشسته دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشجویان ممتاز و بسیجیان دانشکده کشاورزی شهید چمران تشکیل شده است، بمنظور همفکری و رایزنی جهت حل مشکلات فضای سبز شهری با امکانات موجود و ارائه راهکارهای مناسب در خصوص رفع بحران های شهری برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این کارگروه برای اولین بار در سازمان پارکها برگزار شده است، افزود: حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها از برگزاری جلسه ابراز خشنودی کرد و خواستار ادامه این جلسات و همفکری جهت رفع برخی از مشکلات فضای سبز شهری شد.

گفتنی است در پایان مدیرعامل سازمان پارک ها بصورت پاورپوینت اعضای کارگروه را از روند پروژه کمربند سبز اهواز آگاه ساخت و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار کارگروه کشاورزی مجمع عالی بسیج استان گذاشت و اعضای کارگروه نیز رضایت خود را نسبت به برگزاری این کارگروه در سازمان پارکها و استقبال شایسته آنها ابراز کردند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها