اخبار
 انتشار: 08 مهر 1397
   مشاهده: 184

  کارگاه عملی مدیریت کاشت گل ویژه سر باغبانها برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز با حضور سرباغبان های مناطق هشتگانه، کارگاه تئوری و عملی مدیریت کاشت گل در سازمان پارکها برگزار شد.

   رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: کارگاه آموزشی مدیریت کاشت و نگهداری انواع گل، بذر و نهال به مدت ۹ روز از سوی واحد آموزش سازمان پارکها ویژه سر باغبان های مناطق هشتگانه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این کارگاه به صورت تئوری و عملی در نهالستان سازمان پارکها برگزار می‌شود افزود: مدرس این کارگاه  مهندس میناوی مدیریت نهالستان سازمان پارکها می‌باشند که طی 9 روز، روزی سه ساعت و در مجموع ۲۷ ساعت در نهالستان سازمان پارکها به تدریس سرباغبانها می پردازد.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به سرفصل های این کارگاه خاطرنشان ساخت: اهمیت کاشت نهال و گل در فضای سبز شهری، آشنایی با انواع درختان و درختچه ها، آشنایی با انواع گلهای فصلی و ویژگی های آنها، نحوه آماده‌سازی خزانه و بستر کاشت بذر، نحوه آماده سازی بستر کاشت گلهای فصلی، نحوه کاشت و نگهداری گل ها، اصول کاشت نهال و کود دهی و تغذیه گل و نهال پس از استقرار آموزش داده خواهد شد.

گفتنی است سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با هدف بالا بردن سطح دانش کارشناسان، سرباغبان ها و باغبان ها اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی دوره ای کرده است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها