اخبار
 انتشار: 15 مهر 1397
   مشاهده: 174

  مدیرعامل سازمان پارکها خواستار شد: ارائه راهکارهای فضای سبز از سوی سمن ها

   ظهر روز گذشته جلسه ای در خصوص نقش سمن ها در حفظ و نگهداری از فضای سبز شهری با حضور سید محسن موسوی زاده و سید ناصر موسوی نژاد اعضای شورای شهر اهواز، حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز سیروس داوودی نماینده سمن ها در استانداری خوزستان، نمایندگان و سرپرستان سمن های محیط زیستی در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

 حمید امیری فرد گفت: سمن ها نقش موثری را به واسطه مطالبه‌گری خود می‌توانند در زمینه فضای سبز ایفا نمایند که این موضوع کمک شایان قابل توجهی به ادارات دولتی    می تواند باشد.

وی با اشاره به اینکه سمن ها می توانند فی مابین ادارات مختلف ارتباط ایجاد کنند، افزود: عدم وابستگی سمن ها به ادارات دولتی و اینکه آنها وامدار هیچ ارگان و سازمانی نیستند، قدرت آنها را برای مطالبه گری از ادارات و سازمان ها بیشتر می کند.

امیری فرد عنوان کرد: سمن ها، طرح ها و راه کارهای خود را به صورت مکتوب به این سازمان ارائه نمایند و بعد از تحقیق و بررسی از سوی این سازمان و همچنین در صورت امکان اجرای طرح، اجرای آن به خود سمن ها واگذار خواهد شد.

در پایان نمایندگان و سرپرستان سمن های مردمی مطالبات و خواسته های خود را بازگو کردند و از اقدامات انجام شده در جلسات قبل که از طرف آنها ذکر شده بود، تشکر و قدردانی کرد.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها