اخبار
 انتشار: 14 آبان 1397
   مشاهده: 859

  برگزاری نمایشگاه گل و گیاه در اهواز

    مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری نمایشگاه گل، گیاهان زینتی، نهادها و ادوات باغبانی با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

حمید امیری فرد گفت: طی جلسات متعدد با هماهنگی بعمل آمده با مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی اهواز در خصوص برگزاری نمایشگاه گل و گیاه در سال جاری، خوشبختانه این جلسات ثمر داد و این نمایشگاه با مشارکت بخش خصوصی به صورت سراسری دی ماه امسال برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه بفرموده مقام معظم رهبری امسال سال حمایت از کالای ایرانی لقب گرفته است، توضیح داد: پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حمایت از کالای ایرانی، برگزاری این نمایشگاه یکی از اهداف این سازمان در سال جاری است و امید است که مورد استقبال شهروندان واقع گردد.

ایشان گستره این نمایشگاه را سراسر کشور بیان کرد و یادآور شد: این نمایشگاه در هفته آخر دی ماه امسال به مدت شش روز با حضور گسترده شرکت ها و تولیدکنندگان گل، گیاه، نهادهها و ادوات باغبانی برگزار می شود.

امیری فرد با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی در این نمایشگاه برای دوستداران فضای سبز و محیط زیست افزود: سازمان پارکها و فضای سبز نیز در این نمایشگاه غرفه دائمی دارد و در این مدت پاسخگوی شهروندان در حوزه فضای سبز شهری می باشد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: شهروندانی که فضای سبز برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است می توانند از این نمایشگاه بازدید بعمل آورده و از نزدیک در روند پیشرفت  پروژه های سازمان قرار بگیرند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها