اخبار
 انتشار: 05 آذر 1397
   مشاهده: 172

  تلاش برای جمع آوری آبهای سطحی در منطقه دو

  تلاش نیروهای خدمات شهری منطقه دو به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان و دفع آبهای سطحی در معابر سطح کیانشهر ادامه دارد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز ؛ دغاغله با اشاره به اینکه نیروهای خدمات شهری از ساعاتی پس از باران سنگین روزهای گذشته به منظور رفع گرفتگی معابر در حال تلاش می باشند، تصریح کرد: با توجه به خاموشی پمپهای شرکت آبفا بمنظور دفع فاضلاب و جمع شدن آب در معابر، تمام تلاش خود را بمنظور جمع آوری آبهای سطحی و پاکسازی مسیر های تردد شهروندان به کار خواهیم برد .

بنا به این گزارش در روزهای گذشته به منظور جلوگیری از مسدود نشدن مسیر تردد خودروها و همچنین جمع آوری و تخلیه آبهای سطحی از معابر و خیابانهای سطح منطقه مخصوصاً سطح کیانشهر،  3دستگاه تانکر، 2 دستگاه مکنده، 1 دستگاه پمپ sp، 1 دستگاه لودر، 1 دستگاه کامیون، 1 دستگاه بکهول و بیش از 110 نفر از نیروهای خدمات شهری با تجهیزات موتوری و دستی همراه با نظارت مستمر مدیر منطقه در حال فعالیت هستند.

مدیر منطقه دو بیان کرد: بهبود در هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی و در نتیجه رفع کامل آب افتادگی معابر در هنگام بارندگی احداث، بازسازی و لایروبی کانال‌های خروجی آب و فاضلاب شهری می بایست از قبل از بارش باران توسط اداره آبفا باید صورت بگیرد که متاًسفانه این کار انجام نگرفته است. 

دغاغله با توجه به آبگرفتگی بارش روزهای گذشته اظهار کرد: جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در این منطقه همچنان ادامه دارد زیرا در شرایط فعلی مشکلات زیر ساختی فاضلاب شهری و شیب های نامناسب و مهندسی نشده خیابانها و معابر سطح کیانشهر برای خروج آب، با این حجم از بارندگی، آبگرفتگی موقت و کوتاه مدت طبیعی است.

وی در پایان رفع مشکلات شهروندان را دغدغه همیشگی خود دانست و ادامه داد: مجموعه شهرداری منطقه دو با تمام توان در راستای رضایت و خدمات رسانی هر چه مطلوب تر به شهروندان تلاش خواهد کرد.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها