اخبار
 انتشار: 10 آذر 1397
   مشاهده: 133

  عزم جهادی نیروهای منطقه دو در کیانشهر

    نیروهای منطقه دو اعم از مدیر، معاون، مسئولین نواحی، نیروهای خدماتی و فضای سبز با عزم جهادی خود (یک تنه) از سه روز قبل بطور شبانه روزی جهت پاکسازی کامل کیانشهر اقدام کردند.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، نیروهای خدمات شهری منطقه دو از زمان شروع بارش های شدید باران به صورت جهادی فعالیتهای خود را آغازکرده و با احداث مسیرهای خروجی رواناب و لوله گذاری در نقاط حساس کیانشهر ، باعث رفع سریعتر آبهای سطحی در این منطقه شدند.  

دغاغله اظهار کرد: پس از بارشهای اخیر فعالیت نیروهای خدمات شهری این منطقه نسبت به جمع آوری آبهای سطحی شروع و طی زمان کوتاهی با تلاش جدی منطقه را پاکسازی کردند .

وی با اشاره به اجرای عملیات جمع آوری و هدایت آبهای سطحی کیانشهر، گفت: پایین بودن سطح زمین نسبت به خیابانهای اصلی اطراف و همچنین مشکلات فاضلاب دلیل جمع شدن آبهای سطحی در این نقطه بوده است.

 مدیر منطقه دو افزود: در حال حاضر نیرو های خدمات شهری اعم از معاون، مسئولین نواحی نیروهای فعال خدمات و فضای سبز این منطقه با تلاش جدی طی روزهای اخیر تا کنون با احداث کانال و لوله گذاری و  نصب 6 دستگاه پمپ sp ، بلدوزر، بیل میکانیکی، کامیون و 6 دستگاه مکنده توانسته با ساخت تعدادی سد خاکی در اراضی روبه روی کیانشهر و با تلاش شبانه روزی آبهای سطحی را به خارج از محدوده منازل مسکونی هدایت نمایند و انشالله بزودی شاهد پاکسازی کیانشهر از آبهای سطحی خواهیم بود.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها