اخبار
 انتشار: 13 آذر 1397
   مشاهده: 101

  عملیات پاکسازی و بهسازی سطح منطقه دو

   مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از عملیات پاکسازی، خاک ریزی، خاک برداری، زیر سازی، لایروبی فاضلابها و بهسازی خیابانها و اطراف منازل مسکونی سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه دو شهرداری اهواز، دغاغله گفت: خدمات شهری منطقه دو در ادامه هدایت و جمع آوری آبهای سطحی خیابانها و محدوده منازل مسکونی و همچنین در راستای تسهیل در عبور و مرور  و آسایش و رفاه شهروندان، اقدام به پاکسازی، لایروبی لوله های فاضلاب، خاک ریزی، خاک برداری و زیرسازی نقاط پست و کم ارتفاع در سطح این منطقه کرد.

دغاغله اظهار کرد: با توجه به جمع آوری آبهای سطحی از خیابانهای سطح منطقه دو و بمنظور جلوگیری از بازگشت آبهای سطحی به محدوده مسکونی، خاک ریزی و خاک برداری در این مناطق ادامه دارد.

وی اضافه کرد: بمنظور زیرسازی دوباره و افزودن ارتفاع خیابانهای رز کیانشهر باید اول مشکلات لایروبی لوله های خروجی فاضلاب شهری را پاکسازی کنیم که هم اکنون این عمل توسط نیروهای خدمات منطقه دو در حال انجام است و بعد آن زیرسازی خیابانها را شروع خواهیم کرد.

مدیر منطقه دو با اشاره به نزدیک بودن بارشهای باران و تکرار مشکلات همچون گذشته، بیان کرد: درعملیات جمع آوری آبهای سطحی کیانشهر توانستیم کانالهایی احداث کنیم که در موقع بارش باران تمامی آبهای سطحی توسط این کانالها از محدوده مسکونی خارج خواهد شد .

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها