اخبار
 انتشار: 15 دی 1397
   مشاهده: 170

  مدیر عامل سازمان پارکها: نمایشگاه گل و گیاه بصورت علمی برگزار می‌شود

 چهارشنبه گذشته جلسه ای با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر اهواز، مدیرعامل سازمان پارکها، کارشناس معاونت فرهنگی شهرداری اهواز، معاونین و کارشناسان سازمان پارکها در خصوص برگزاری دومین نمایشگاه گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد.

حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارک‌ها ضمن خیرمقدم به مدعوین گفت: این سازمان طبق توافق صورت گرفته با شرکت مجری برگزاری نمایشگاه گل و گیاه، در تاریخ ۲۷ دی ماه سال جاری دومین نمایشگاه گل و گیاه اهواز را اجرا خواهد کرد.
وی با رونمایی از پوستر دومین نمایشگاه گل و گیاه اهواز افزود: در این نمایشگاه دوسالن مخصوص فروش و ارائه محصولات مرتبط با فضای سبز و یک سالن بصورت اختصاصی به صنایع دستی تعلق خواهد گرفت. در کنار این نمایشگاه برنامه های فرهنگی نیز از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز ارائه خواهد شد.
این مقام مسئول در ادامه با اشاره به حضور مناطق هشتگانه در غرفه شهرداری اهواز جهت ارائه عملکرد خود اضافه کرد: سمینار تخصصی ویژه علاقمندان در تاریخ ۲۹ دی ماه با حضور اساتید برجسته دانشگاه رامین و مرکز تحقیقات خرما به صورت ورکشاپ برگزار خواهد شد و مقاله هایی با موضوعات ریزگردها، کنترل آلودگی هوا به وسیله فضای سبز شهری، خاکشناسی، چمن و آموزش نحوه کاشت ارائه می‌شود.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز با بیان اینکه این نمایشگاه به صورت علمی برگزار می شود و بار علمی آن می تواند کمکی برای شهروندان باشد اظهار کرد: ظرفیت این نمایشگاه جهت ارائه خدمات فضای سبز و فروش گل و گیاه و ادوات باغبانی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع است که در اختیار تولیدکنندگان و صادرکنندگان گل و گیاه سراسر کشور قرار خواهد گرفت.
حمید امیری فرد در پایان خاطرنشان کرد: غرفه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز و سازمان‌های مردم‌نهاد روزانه پاسخگوی مراجعه کنندگان و شهروندان در خصوص سوالات فضای سبز می‌باشد و آموزش کاشت نهال و حفظ و نگهداری از فضای سبز به همراه ارائه بروشورهای آموزشی از دیگر خدمات غرفه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز می باشد.
سید ناصر موسوی نژاد رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز نیز در ادامه جلسه گفت: پیشنهاد می شود برای اولین بار غرفه ای در اختیار اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز در این نمایشگاه قرار بگیرد تا اعضا بتوانند پاسخگوی سوالات شهروندان بوده و به خواسته های آنها رسیدگی کنند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها