اخبار
 انتشار: 22 دی 1397
   مشاهده: 228

  برگزاری مسابقه طراحی المان های حجمی فضای سبز شهری

حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری مسابقه طراحی المان های حجمی فضای سبز شهری با نام "از ایده تا پدیده" خبر داد.

حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: این سازمان در نظر دارد با هدف ترویج حفظ و نگهداری از فضای سبز و همچنین ایجاد روحیه نشاط و شادابی در سطح فضای سبز شهری، مسابقه طراحی المان های حجمی فضای سبز شهری را تا پایان امسال برگزار نمایند.
وی با اشاره به مدت زمان کم باقیمانده تا نوروز ۹۸ افزود: با عنایت به اینکه مدت زمان کمی تا پایان سال باقی مانده است، علاقه مندان می توانند آثار خود را با فرمت jpg به صورت لوح فشرده و یا به آدرسahwazgreenzone@gmail.com سازمان پارکها و یا از طریق فضای مجازی به آدرس @sazemanparkha.ahvaz  پیام رسان سروش ارسال نمایند.
در پایان این مقام مسئول یادآور شد: آخرین مهلت ارسال آثار تا پایان بهمن ماه ۹۷ است و بلافاصله داوری آثار توسط کارشناسان مجرب و اساتید این رشته شروع خواهد شد و در پایان همزمان با نوروز ۹۸ و بهره‌برداری از آثار اجرا شده به نفرات برتر اول تا سوم جوایز نفیسی از سوی این سازمان اهدا خواهد شد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها