اخبار
 انتشار: 31 فروردین 1394
   مشاهده: 1580

  پیکر پاک شهید مدافع حرم اهلبیت (ع) ، حاج حبیب جنت مکان در اهواز تشییع شد

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا)، پیکر پاک شهید مدافع حرم امامین عسکریین(ع) ، شهید حبیب جنت مکان با حضور حضرت آیت الله موسوی جزایری و اقشار مختلف مردم تشییع و در جوار هم رزمان شهیدش بخاک سپرده شد.

محمد رستم منش مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اهواز ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این شهید والا مقام گفت ، پرسنل سازمان اتوبوسرانی همگام با مردم ولایت مدار و شهید پـرور اهـواز در تشییع و بخاک سپاری پیکر پاک ، شهید حاج حبیب جنت مکان  شرکت نموده و کار جابجایی و ایاب و ذهاب این مراسم را بر عهده داشتند.

رستم منش همرزم دوران دفاع مقدس شهید جنت مکان گفت : پیکر این شهید والا مقام که با شرکت احاد جامعه اعم از مسئولین لشکری ، کشوری ، مسولین استانی ، نیرهای نظامی و انتظامی و با مرثیه سرایی ذاکران اهل بیت (علیه السلام) در میان استقبال پرشور ، بر دستان مردم اهواز تشییع و در آرامستان بهشت آباد اهواز در قطعه شهدا و در جوار همرزمان شهید خود آرام گرفت.

وی یادآور شد،شهید حبیب جنت مکان از رزمندگان ، جانبازان و از یادگاران گردان های جعفرطیار و امیرالمومنین (ع) در هشت سال دفاع مقدس بود که به آرزوی خود که همانا شهادت در راه خدای متعال بود رسید و در دفاع از حریم اهل بیت (علیه السلام) به مقام شهادت نائل شد.

 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها