اخبار
 انتشار: 07 بهمن 1397
   مشاهده: 125

  شستشو و لایروبی حوضچه های فاضلاب در منطقه دو

   مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از عملیات شستشو ، پاکسازی و لایروبی حوضچه های فاضلاب، انهار وآبروهای سطح منطقه بمنظور جلوگیری از خطرات احتمالی آبگرفتگی خیابانها خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله با اعلام این خبر گفت: با توجه به  بارش باران در روزهای آینده و بمنظور جلوگیری از خطرات احتمالی آبگرفتگی خیابانها و انسداد آبروها وکانال ها و همچنین در راستای ترویج بهداشت عمومی، شستشوی مداوم انهار و آبروهای سطح  منطقه دو در دستور کار معاونت خدمات شهری این منطقه قرار دارد.

وی افزود: در این راستا و به منظور پاکیزگی آبرو ها و جوبها و جلوگیری از انتشار بوی بد، معاونت خدمات شهری این منطقه اقدام به شستشو ، لایروبی آبروها، صفحه کشی لوله ها و حوضچه های فاظلاب در سطح منطقه دو نمود.

این عملیات در خیابانهای دز بین پودات و سپاه، منصفی بین انقلاب و عارف، لقمان و سقراط واقع در منطقه دو شهرداری اهواز توسط نیروهای خدمات شهری منطقه دو انجام گردیده و این روند در روزهای آتی، نقاط پرخطر این منطقه پاکسازی خواهد شد.

مدیر منطقه دو اظهار داشت: در راستای پاکسازی سطح منطقه دو از نازیبایی های بصری به مدت یک ماه ادامه داشت ، شستشو وپاکسازی روزانه معابر در اولویت کاری خدمات شهری قرار گرفته و به طور مستمر نسبت به پاکسازی حوضچه ها اقدام می شود.

مدیر منطقه دو از شهروندان به ویژه مغازه‌داران سطح منطقه خواست تا از ریختن ضایعات و نخاله ها در داخل جداول، جوی ها و کانال های سطح شهر خودداری کنند تا چهره زیبا و موزونی در سطح شهر وجود داشته باشد.

وی در پایان افزود: رفت و روب، لایروبی انهار، پاکسازی و رسوب برداری شبکه اصلی، پاکسازی و رسوب برداری کانالهای روباز و روبسته، پاکسازی و رسوب برداری تله های آشغالگیر در این منطقه بطور مستمر  انجام می شود.

 

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها