اخبار
 انتشار: 15 بهمن 1397
   مشاهده: 100

  ملاقات عمومی شهروندان با مدیر منطقه دو

بمنظور تسريع در رسيدگي به مشکلات ، جلب رضایتمندی شهروندان و تکریم ارباب رجوع، ملاقات عمومی شهروندان با مدیر منطقه دو برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله با بيان اينكه خدمت صادقانه به مردم نعمتي الهي است كه بايد به درستي نسبت به اداي آن اقدام شود، گفت: بایستی از دوران کوتاه خدمت رساني به شهروندان فهیم به نحو احسن استفاده کرد و تمام توان را در جهت رفع نيازهاي مردم كه صاحبان اصلي انقلاب هستند بکار گرفت.

 

در این ملاقات که صبح امروز برگزارشد، شهروندان مشکلات خود را با مدیر منطقه مطرح کردند، اکثر درخواست ها شامل رفع کامل و اساسی جمع آوری آبهای سطحی، گرفتگی لوله و حوضچه های فاضلاب و آسفالت خیابانهای رز کیانشهر بوده که دغاغله دستور پیگیری تا حل این موارد را ابلاغ کرد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت انجام جلسات ملاقات مردمی اذعان کرد: این جلسات در راستای  برقراری ارتباط رو در رو و بدون واسطه شهروندان با مدیر منطقه، تسريع در رسيدگي به مشکلات ، جلب رضایتمندی شهروندان و تکریم ارباب رجوع صورت می گیرد.

 مدیر منطقه دو عنوان کرد: تحقق اهداف مديريت شهري در خصوص ساخت شهري ايده آل در گرو رفع نيازهاي شهروندان است و راه رسيدن به اين مهم علاوه بر شنيدن و آگاهي از مشكلات مردم ، برنامه ريزي هاي صحيح و اصولي مديريتي است كه اين امر در سایه مشاركت همه جانبه شهروندان و اعمال شيوه هاي مديريتي نوين محقق می شود.

 

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها