اخبار
 انتشار: 16 بهمن 1397
   مشاهده: 134

  ادامه عملیات لایروبی حوضچه های فاضلاب شهری در منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از ادامه پاکسازی و لایروبی لوله ها و حوضچه های فاضلاب شهری در سطح منطقه دو اهواز خبر داد.

  به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز دغاغله هدف از این اقدام را جلوگیری از حوادث غیر مترقبه، حفظ بهداشت محیط و آبگرفتگی خیابانها و معابر عنوان کرد و گفت: امیدواریم با پیش بینی ها و فعالیتهای انجام شده در این زمینه مشکلی نداشته و به نوعی رفع خطر کنیم، در همین راستا عملیات پاکسازی، صفحه کشی و لایروبی حوضچه های فاضلاب انجام شد.

مدیر منطقه دو با اشاره به اینکه هدایت آبهای سطحی در کلانشهرها یکی از راه های اصلی حفاظت محیط زیست و نظافت شهری است، گفت: باتوجه به فصل بارش و لزوم مدیریت آب های سطحی و کنترل روان آب، با شناسایی نقاط آبگیر که باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد شهروندان می شود، سعی شده مشکلات آبگرفتگی تا پیش از بروز مشکلات برطرف شود.

دغاغله در ادامه افزود: بهمین منظور، اکیپ خدمات شهری منطقه با هدف جلوگیری از حوادث غیر مترقبه، حفظ بهداشت محیط و افزایش بهداشت عمومی معابر، اقدام به لایروبی لوله ها و حوضچه های فاضلاب خیابانهای امانیه نموده و با انجام این کار ظرفیت گنجایش این حوضچه ها افزایش یافت.

وی پاکسازی لوله ها و حوضچه ها فاضلاب را نقش موثری در کاهش آبگرفتگی ها دانست و اظهار کرد: امیدواریم با پیش بینی ها و فعالیتهای انجام شده در این زمینه مشکلی نداشته و به نوعی رفع خطر کنیم.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها