اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1397
   مشاهده: 103

  انتصاب مدیر برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانیسازمان پارکها و فضای سبز

حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: نبود یک مدیریت واحد جهت پیگیری در جهت تحقق بودجه در مجموعه سازمان پارکها و فضای سبز بیش از پیش احساس می شد، که خوشبختانه در چارت جدید با ایجاد یک مدیریت برنامه ریزی این مهم صورت پذیرفت.
وی ضمن تبریک به مهندس هادی محمدی والا به عنوان مدیر برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، خواستار شد: جذب اعتبارات کمربند سبز، پیگیری و تحقق بودجه، تهیه نمودار دقیق از وضعیت برنامه ریزی و بودجه سازمان، برنامه ریزی اجرایی جهت سال ۹۸، تفریغ بودجه ۹۷ و تامین اعتبار پروژه ها از جمله اقداماتی است که باید توسط این مدیریت پیگیری و اجرا شود.
امیری فرد در پایان خاطرنشان کرد: طبق شرح وظایف و چارت سازمانی نیروی انسانی، برنامه ریزی، کارگزینی، امور اداری، احکام، بودجه، جابجایی نیروی های انسانی و برگزاری جلسات برنامه و بودجه به صورت مرتب، از وظایف این مدیریت می باشد و جهت تحقق این موضوعات انتظارات از آقای محمدی والا بیشتر خواهد بود.

صبح امروز با حضور حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز و جمعی از معاونین و مدیران این مجموعه مراسم معارفه رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها