اخبار
 انتشار: 29 بهمن 1397
   مشاهده: 270

  کاشت نهال متولدین هر ماه در پارک های سطح شهر

   مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: صبح روز جمعه تعدادی از دوستداران محیط زیست و سازمان های مردم نهاد با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز و شهرداری منطقه شش اهواز، در راستای گسترش و حفظ و نگهداری از فضای سبز اقدام به کاشت نهال تولد و جشن تولد درختی بهمن ماهی ها در پارک ثامن کردند.
وی اظهار کرد: این مراسم از سوی انجمن های درختکاران خوزستان، مهرورزان زمین پاک خوزستان، جلگه سبز خوزستان، طلوع مهر آفرینان، اصلاح ساختار معلولین، اهواز آبادگران و کمپین درب بطری با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز با هدف ترغیب شهروندان به حفظ، توسعه و نگهداری از فضای سبز و درختان برنامه ریزی و اجرا شد.
امیری فرد با بیان اینکه سعی داریم تا مناطق کم برخوردار نیز در این مراسم میزبان درختکاران باشند، افزود: کارگاه هوش محیط زیستی توسط فعال حوزه محیط زیست، شیشه بر  و کارگاه تغذیه و سرطان از سوی حسن حمادی دیگر فعال محیط زیستی برای علاقمندان در این مراسم برگزار شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه هر ماه با هماهنگی سازمان پارکها و فضای سبز، یکی از مناطق هشتگانه شهرداری اهواز میزبان سازمان های مردم نهاد می باشد، یادآور شد: مراسم کاشت نهال و جشن تولد درختی دی ماه در پارک ساحلی واقع در منطقه دو و جشن تولد آذر ماه در پارک میثاق واقع در منطقه چهار صورت گرفته است.
در پایان مراسم قسم نامه اخلاقی با همراهی حاضرین قرائت و عنوان شد، امیدواریم کلانشهر اهواز دوباره شاهد تجمع بزرگ همه عزیزانی باشد که جشن تولد درختی را در سال ۹۷ انتخاب کردند و در اسفند ماه هم شاهد حضور حداکثری متولدین این ماه باشیم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها