اخبار
 انتشار: 01 اسفند 1397
   مشاهده: 123

  دیدار مدیر منطقه دو با خانواده معظم شهدای انقلاب

  مدیر منطقه دو با خانواده شهید یار علی قنبر زاده از شهدای انقلاب اسلامی دیدار و از صبر، ایثار و ایستادگی در پای ارزش های انقلاب اسلامی تجلیل کردند.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله اظهار کرد: شهیدان پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند و انقلاب با حضور آگاهانه آنان و رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه امروز آرامشی که بر سراسر میهن عزیز اسلامی مان سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان بر کفان آن دوران است، افزود: راه شهادت همچنان باز است و هنوز می بینیم که جوانان پاک این میهن برای حفظ این کشور جان خود را فدا می کنند.

این دیدار حجت الاسلام رجایی امام جماعت شهرداری اهواز، دغاغله مدیر، جرفی مدیر بسیج و باوی مدیر اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز  سپاس، قدردانی، تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را تجلیل داشتند.

رجایی تصریح کرد: خانواده های شهدا ولی نعمتان جامعه اسلامی هستند و دیدار با آنها، حمایت ایشان و دیدن صبر و ایثار ایشان مایه دلگرمی مسئولان است.

وی دیدار با خانواده های شهدا را موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و راه شهدا دانست و عنوان کرد: دیدار با والدین شهدا، همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران تجلیل از صبر و ایثار ملتی قهرمان و ایستاده در پای ارزش های انقلاب اسلامی است.

 

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها