اخبار
 انتشار: 04 اسفند 1397
   مشاهده: 303

  کاشت ۴۸ نهال به یاد خبرنگار خوزستانی

 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از کاشت ۴۸ اصله نهال در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار فقید خوزستانی سوزان بختیاری زاده از سوی انجمن مهرورزان زمین پاک خوزستان با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز و شهرداری منطقه ۲ در پارک خبرنگار واقع در ساحل غربی رودخانه کارون خبر داد.
حمید امیری فرد گفت: صبح روز جمعه سوم اسفند ماه اعضای انجمن مهرورزان زمین پاک در مراسمی که با حضور خانواده مرحومه سوزان بختیاری زاده، محمد جوروند مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، خبرنگاران اهوازی و برخی از دوست داران محیط زیست در ساحل غربی رودخانه کارون حد فاصل پل شهید بقایی و پل شهید حسین علم الهدی پارک خبرنگار برگزار شد، شرکت کنندگان اقدام به کاشت ۴۸ نهال برای زنده نگهداشتن یاد و خاطره آن زنده یاد کردند.
وی ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم افزود: دو نهال نخل توسط مادر و برادر مرحومه و یک نهال گل کاغذی توسط فرزند سوزان بختیاری زاده در محل مورد نظر کاشته شد و اعضای حاضر در مراسم هر کدام یک نهال به یاد آن درگذشته غرس کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز آماده همکاری با سازمان های مردم نهاد و دوستداران محیط زیست جهت آموزش و نگهداری و توسعه فضای سبز می باشد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها