اخبار
 انتشار: 09 اسفند 1397
   مشاهده: 113

  بزرگداشت روز زن در سازمان پارکها

  اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: ظهر امروز مراسم بزرگداشت روز زن و مقام مادر با حضور عبدالزهرا سنواتی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز، سید ناصر موسوی نژاد رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر، حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز و جمعی از معاونین و مدیران این مجموعه در سالن جلسات مدیرعامل برگزار شد.
حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن تبریک ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: در ابتدای حضور خود در سازمان پارکها و فضای سبز میدان رقابت را برای بانوان و آقایان آزاد گذاشتیم تا بانوان با فراغ خاطر بتواند توانایی خود را بروز دهند و یک رقابت سالم میان کارکنان این مجموعه بوجود آید.
وی با بیان اینکه خوشبختانه بانوان این سازمان همه به لحاظ علمی دارای مدارج عالی تحصیلاتی را طی کرده اند، افزود: اکثریت بانوان این سازمان دارای مدرک دکترا و کارشناسی ارشد می باشند که در نوع خود بی نظیر است. مدیریت تحقیقات، آموزش، نهالستان، اداری، کارگزینی، و ناظرین فضای سبز سازمان را بانوان تشکیل داده اند که در این مدت مسیر را جهت پیشبرد اهداف سازمان هموار کردند.
در ادامه عبدالزهرا سنواتی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز نیز ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) اظهار کرد: خدا قوتی دارم خدمت همه همکاران عزیز در سازمان پارکها که انصافا بیشتر زحمات به دوش آنهاست و امیدواریم آنچه شایسته این عزیزان است از آن برخوردار شوند.
وی عنوان کرد: آنچه بیشتر در این شهر به عنوان یک نقص دیده می‌شود، نبود یک طرح جامع فضای سبز است که خوشبختانه مدتیست این اقدام از سوی سازمان پارک ها شروع شده و امیدواریم این کار بزرگ به صورت علمی انجام شود.
ایشان تصریح کرد: امروز نیاز است که الگوی کاشت جهت پارک ها، بلوارها، میادین، خیابان ها و منازل تهیه گردد وشاهد اثرات مثبت آن در جامعه و شهر باشیم تا مانند کاشت کنوکارپوس درب منازل یک کار غیر علمی صورت نگیرد.

سید ناصر موسوی نژاد نیز ضمن تبریک این روز فرخنده خطاب به بانوان سازمان گفت: شما سرمایه ی سازمان هستید و من شاهد هستم از زمانی که آقای امیری فرد در این سمت منصوب شده‌اند بدون در نظر گرفتن جنسیت و بر اساس لیاقت افراد پست های سازمانی را در نظر گرفته است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها